державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Робочий візит у Білорусію

 

15-18 лютого 2017 р. делегація Дрогобицького коледжу нафти і газу, на чолі з директором Баб’яком М.М., побувала з робочим візитом у Республіці Білорусь. В рамках цієї поїздки відбулися ряд зустрічей із представниками навчальних закладів, організацій та нафтових компаній, з метою налагодження співпраці у сфері підготовки фахівців для нафтогазовидобувної та переробної промисловості цієї країни.

В ході робочого візиту представники Дрогобицького коледжу нафти і газу провели ділові зустрічі із керівництвом двох навчальних закладів – Мозирський державний професійний ліцей геології та Установа освіти «Мозирський державний політехнічний коледж», з якими були підписані договори про співпрацю. Делегація коледжу виступила перед випускниками білоруських навчальних закладів із презентацією про Дрогобицький коледж нафти і газу, умови вступу та навчання у коледжі.

Дрогобицький коледж нафти і газу, за час свого існування, підготував вже понад 1000 фахівців, які працюють у білоруських нафтових компаніях, багато із них стали успішними керівниками. Яскравим прикладом цьому є головний інженер – заступник генерального директора Державного виробничого об'єднання «Белоруснєфть» Гошкіс Володимир Давидович, який також тепло приймав делегацію Дрогобицького коледжу нафти і газу. В ході цієї зустрічі були обговорені умови подальшої співпраці білоруської компанії та коледжу.

За сприянням ще одного успішного випускника Дрогобицького коледжу нафти і газу, головного інженера Управління по підвищенню нафтовіддачі пластів і ремонту свердловин РУП «Виробничого об'єднання «Белоруснєфть» Грицьківа Володимира Петровича, делегація коледжу мала можливість провести ділові зустрічі із іншими організаціями та структурними підрозділами: Відкрите акціонерне товариство «Гомельтранснєфть»; Нафтогазовидобувне управління «Речицанєфть»; Світлогірське управління бурових робіт; Управління з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів РУП «Виробничого об'єднання «Белоруснєфть».

 

Інформаційно-комп’ютерний центр

Опубліковано: 21 лютого 2017 р., 11:00