державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Тиждень геології

Гарною традицією в коледжі є проведення в квітні тижня комісії спецдисциплін «Розвідування НГР» та «Землевпорядкування», який приурочений до професійного свята Дня геолога. Цьогоріч програма заходів включала в себе студентську олімпіаду на тему «Країни Європи: проблеми та перспективи розвитку», науково-дослідницьку конференцію присвячену 630-річчю заснування центру нафтовидобутку України «Борислав-перша нафтова столиця світу» та 140- річчю з дня народження відомого геолога – нафтовика К.З. Толвінського, феєричний конкурс «Містер геолог» та екскурсію в м.Стебник в музей-кімнату Героя, захисника України випускника спеціальності Т.В. Зозулі, який загину в боях під Луганським аеропортом.

Учасники олімпіади показали високі знання з економічної та соціальної географії світу і склали різнорівневі тестові завдання, розроблені викладачем Кокоєйко О.Є. Переможцями стали студенти  Болохівська  Тетяна (гр.16-Т-1, 1 місце), Яворський Володимир (гр.16-М-1, 2 місце), Пахолка Данило (гр.16-М-1, 3 місце).

Студентська конференція була підготовлена під керівництвом викладача Рубахи Л.Б. з студентами гр.14-Р-1,  які дослідили питання історії заснування та розвитку Бориславського нафтового родовища, перші геологічні дослідження та винаходи в бурінні та переробці нафти, освоєння озокеритних покладів на теренах нашого регіону.

Конкурс «Містер геолог» показав що студенти вміють не тільки добре навчатись а й відпочивати і мають безліч талантів і вмінь: малювати. танцювати, співати, декламувати вірші, грати на музичних інструментах. Хлопці показали свою ерудицію, високу спортивну і військову підготовку та патріотизм і винахідливість. Все це їм допомогли реалізувати викладачі комісії Лехкар О.С., Грабовенська М.З., Кокоєйко О.Є. Журі обрало трьох переможців: 1 місце – Крижанівський Ігор ст.14-Р-1, 2 місце – Молод Ярослав ст. 14-Р-1 і 3 місце – Ридзанич Тарас гр. 13-Р-1.

Такі тижні геології  підвищують інтерес до спеціальності. формують в студентів мотивацію до начання, ознайомлюють студентів суміжних спеціальностей з кваліфікацією «техніка-геолога», та акцентують необхідність перспективи розвитку геології, як науки, важливої для нарощення запасів нафти і газу в Україні. 

 

Автор: Рубаха Л. Б.

Опубліковано: 27 квітня 2017 р., 15:40