державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

День героїв

Четвертий рік у травні в коледжі проводяться студентські конференції присв'ячені Дню Героїв. Святкування Дня Героїв стає доброю традицією в колективі. Особливістю цьогорічних святкувань було вшанування памяті героїв наших земляків Олекси Гасина і Дмитра Грицая, яким цього року виповнюється 110 років з дня народження. В залі сиділи студенти земляки і навіть односельці Героїв Олекси Гасина с. Конюхів Стрийського району,  Дмитра Грицая с. Дорожів Дрогобицького району.

На конференції, що відбулася в актовому залі коледжу студенти виступали з доповіддями про провідників ОУН – УПА Романа Шухевича,   Олексу Гасина, Дмитра Грицая, а також  про Героя України Вячеслава Чорновола, якому у цьому році виповнилося би 80 років. З доповідями, що супроводжувалися слайдами, уривками з фільмів про героїв виступили студенти коледжу Маркевич Вікторія гр. 16-Ек-1, Стрепко Ірина гр. 16-Ек-1, Сташко Олена гр. 16-Ек-1, Глушак Іван гр.16-Б-1, Русецька Юлія гр. 16-Ек-1. В умовах війни з Росією, що ведуть наші новітні герої дуже важливо пам’ятати подвиги своїх попередників, які зуміли у свій час організувати збройний опір окупантам в боротьбі за Українську державу. Нинішні герої ведуть боротьбу за те щоб захистити нашу незалежну державу від агресора, утримати Українську державу, ввести її в європейське співтовариство.

Зворушливо прозвучав відеокліп про Героїв Майдану.

У доповіді викладача Грицини О.М. наголошувалось на важливості духовної єдності героїв минулих поколінь з героями Майдану і АТО.

Художня частина конференції справила незабутнє враження на викладачів і студентів. З поетичними творами, що віддають шану Героям виступили студенти гр. 16-Б-1- Манів Назар, Бацків Роман, Мельник Владислав, Олексин Андрій, Тюшка Дмитро, Юсько Давид, Галів Олександр. Завершився захід піснею «Сто борців, а з ними я» у майстерному виконання студента Журавчака Ярослава гр.16-Е-1. Підвів підсумки роботи конференції її модератор, голова комісії суспільних дисциплін Михайлишин І.С.

З словом подяки від адміністрації коледжу виступив заступник директора коледжу Павлюк П.С.. На завершення всі присутні заспівали невмирущий славень нашої Держави «Ще не вмерла Україна». Дух боротьби за свободу, незалежність України, за вільне життя в спільноті європейських народів передався від Героїв – земляків до сердець юних борців, юних патріотів, що формуються в коледжі.

 

Автор: Михайлишин І. С.

Опубліковано: 26 травня 2017 р., 13:50