державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Конференція "Буріння. Інтенсифікація. Екологія. Охорона праці"

7 листопада 2017 року в м. Києві проходила ІІ Київська конференція Ньюфолк "Буріння. Інтенсифікація. Екологія. Охорона праці", в якій приймали участь представники українських компаній, Республіки Білорусь та далекого зарубіжжя (США). http://newfolk.conference.tilda.ws

ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу» також прийняв участь в цій конференції. Делегатами нашого навчального закладу були завідувач бурового відділення, Андибур А.П. та викладач спецдисциплін, Шимко М.Ю.

Спеціальний гість Олег Прохоренко (Голова ПАО «Укргазвидобування») відкриваючи II Київську конференцію з сучасних методів буріння і збільшення видобутку нафти і газу  зазначив, що «… Україна перевищує Німеччину, Польщу та Румунію за обсягами та темпами розвитку видобутку. Завдяки «Укргазвидобуванню» Україна зараз є найдинамічнішим ринком у Європі. Ми можемо робити більше та краще, ніж будь-яка країна Східної Європи. Ми усі маємо цим пишатися". Пан Прохоренко також повідомив представникам сервісного ринку про досягнення та напрямок розвитку "Укргазвидобування", про можливості співпраці з УГВ, поточні та майбутні тендери, до участі в яких запрошується українські та міжнародні компанії.

Укргазвидобування, як лідер газовидобувної галузі України, «… за останній рік досягло значних результатів, так, цього року ми вже досягли відмітки видобутку 42,5 млн м3 газу на добу, що є найбільшим показником за останнім 5 років, збільшено обсяг буріння за 10 місяців 2017 на 25% в порівнянні з минулим роком, комерційна швидкість буріння зросла на 27%, за календарний рік проведено більше 100 операцій ГРП та більше 400 операцій з колтюбінгу лише за 8 місяців цього року, а за 10 місяців вже видобуто 12,66 млрд м3 газу, що невпинно наближає нас до виконання планів на 2017 та енергонезалежності України».

Доповіді буди надзвичайно цікавими та змістовними

"… Зараз важливо не лише досліджувати нові об'єкти, а й освоювати та нарощувати потенціал існуючих родовищ, ліцензійних ділянок. Велику роль в цьому грають наука та новітні технології. Саме вони допомогли ДТЕК Нафтогаз ефективно розробляти Мачухське родовище та отримати дебіти свердловин понад 1 млн куб. м на добу в складних гірничо-геологічних умовах. Зараз сучасні високоточні геологічні моделі стають інструментом прийняття управлінських рішень, дозволяють оптимізувати програму буріння та наростити природно-ресурсний потенціал", - розповів Іван Гафич, директор з розвідки та перспективного розвитку ДТЕК Нафтогаз, під час ІІ Київської конференції "Буріння. Інтенсифікація. Екологія. Охорона праці". 

Учасники конференції:

Юрій Нагорняк – директор з видобутку ПАТ «Укгзавидобування»

Ігор Стефанішин – директор бурової компанії «БК Укрбурсервіс»

Денис Воробйов – заступник генерального директора з виробництва «Білорусьнефть»

Євген Вішнікін – керівник «Schlumberger Сервіс Україна»

Сергій Леонов – КАТТ GmbH

Октай Мамедбеков – технічний директор компанії MMS Holding Groups, LLC (USA)

Іван Гафич – директор з розвідки і перспективного розвитку «ДТЕК Нафта»

Петро Катеринчук – генеральний директор БК Регіон

Мирон Фірман – директор з питань геології ПАТ «Укргазвидобування»

Юрій Бєлугін – керівник відділу продажів і розвитку NOV-Fidmash

Павло Мазурок – співзасновник УкрСКС

Володимир Онищенко – д.е.н, професор, ректор ПолтНТУ

Ральф Коскамп – Tacrom Serices S.R.L

Прикрасою конференції була виставка обладнання, де було продемонстровано колтюбінгову технологію. Представлена на конференції колтюбінгова установка була придбана українсько-білоруською компанією «БТФ-К»

Приємно було бачити на конференції та презентаціях підприємств наших випускників, начальника відділу похило-скерованих свердловин, ТОВ "Науково-технічне підприємство" Бурова техніка", м. Полтава, Гошко Ігора, група 00-Б-1 та провідного спеціаліста відділу з поточного та капітального ремонту свердловин компанії D-TEK, Польового Андрія, група 04-Б-1, а також наших колег з Івано-Франківського університету нафти і газу, проректора з наукової роботи, Чудика І.І. та декана геологорозвідувального факультету, Омельченка В.Г.  

Підводячи підсумок відвіданої конференції, можна сказати наступне:

  1. Вакантні місця для працевлаштування молодих спеціалістів передбачаються;
  2. Для працевлаштування обов’язково потрібно володіти іноземною мовою;
  3. Для працевлаштування обов’язково потрібні вміння володіти інформаційними технологіями;
  4. Для працевлаштування потрібно мати сертифікати по різних напрямках роботи.

«МАЙБУТНЄ У ВАШИХ РУКАХ»

 

Автор: Андибур А. П.

Опубліковано: 09 листопада 2017 р., 10:40