державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Нафта. Газ. Сервіс-2018

14 лютого 2018 року делегація Дрогобицького коледжу нафти і газу, на чолі з директором Баб’яком М.М., відвідали галузеву виставку «Нафта. Газ. Сервіс-2018» у м. Полтава.

Захід складався зі спеціалізованої галузевої виставки нафтогазового комплексу та науково-практичних семінарів і конференцій. Під час роботи відвідувачам виставки запропонували ознайомитися з експозиціями близько 50 компаній нафтогазового сектору. Щорічно виставку відвідують і беруть участь у заходах представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, науково-технічних закладів, керівники і спеціалісти галузевих відомств і підприємств.

Цього року в заході вперше взяли участь понад 10 нових компаній, зокрема з Монако й Канади, які спеціалізуються на виробництві нафтогазового обладнання для нафтових і газових свердловин, запірної арматури, фільтраційного обладнання та ін.

Виставка «Нафта. Газ. Сервіс – 2018» має важливе значення для розвитку вітчизняної нафтогазової промисловості, міжнародної співпраці й інвестиційної діяльності, а також є територією ділового спілкування між учасниками й гостями заходу. Користуючись нагодою, делегація коледжу провела ряд зустрічей та переговорів із представниками виробничих підприємств, щодо подальшої співпраці у підготовці фахівців для галузі.

 

Інформаційно-комп'ютерний центр ДКНГ

Опубліковано: 19 лютого 2018 р., 10:55