державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Навчальні тренажери

Державний вищий навчальний заклад «Дрогобицький коледж нафти і газу» працює над вдосконаленням і формуванням моделі підготовки молодшого спеціаліста. Випускник, який прийде на виробництво, повинен бути адаптований до реального виконання виробничих функцій. З цією метою, за ініціативи голови профспілкового комітету коледжу Шимко Марії Юріївни, навчальний заклад придбав комп'ютерні тренажери для проведення практичного навчання за сучасними стандартами освіти. Це такі автоматизовані навчальні системи, як: буріння, освоєння і експлуатація свердловини; освоєння свердловини із застосуванням ГНКТ; ППУ. Основні технологічні операції (оператор видобутку); експлуатація свердловини, обладнаною штанговою глибинною насосною установкою; план локалізації і ліквідації аварійних ситуацій на нафтоперекачувальнії станції.

Програмне забезпечення дозволяє проводити практичну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників нафтогазових підприємств.

Звичайно, в цьому допомогли випускники коледжу, а саме меценат – випускник групи 84-Е-2 Руслан Пивовар. Від адміністрації коледжу щиро дякуємо п. Руслану за допомогу у розвитку матеріально-технічної бази навчального закладу.

 

Інформаційно-комп'ютерний центр

Опубліковано: 18 травня 2018 р., 15:45