державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Сучасні технології буріння

5-6 вересня на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка пройшов Міжнародний нафтогазовий форум «Сучасні технології буріння та кріплення свердловин та інтенсифікації припливу в нафтогазових покладах з пониженими пластовими тисками. Проблеми та шляхи їх вирішення».

На форму прибуло близько 200 учасників, серед яких були представники вітчизняних та іноземних компаній, які працюють в нафтогазовому секторі,  а саме з Польщі, Азербайджану, Казахстану, Білорусі та України.

Дрогобицький коледж нафти і газуна форумі був представлений в особі директора коледжу Баб`яка Мирона Михайловича та завідувача бурового відділення Андибура Андрія Петровича.

На форумі учасники мали можливість обговорити питання стратегії інтенсифікації видобутку вуглеводнів, процеси буріння, кріплення та освоєння свердловин, а також ефективності видобутку вуглеводнів.

Цікаві доповідачі, цікаві презентації, цікаві виступи на форумі дали можливість послухати ТОП-менеджерів нафтогазових компаній, зосередивши увагу на болючих проблемах та перспективних завданнях, які стоять перед учасниками формування енергетичної незалежності нашої держави.

З великою приємністю було бачити випускників нашого навчального закладу на форумі, а саме Калиновича Володимира Миколайовича, директора ТОВ «Карат», Волошинівського Богдана Онуфрійовича, директора ТОВ «Карбон», Гошка Ігоря Івановича та Кучера Андрія Володимировича, працівників ТОВ «НТП «Бурова техніка».

Велика подяка організаторам міжнародного галузевого форуму за можливість взяти участь в ньому. Бажаємо організаторам реалізації всіх задумів.

 

Автор: Андибур А.П.

Опубліковано: 10 вересня 2018 р., 12:00