державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

До Дня працівників освіти

 

На підставі клопотань керівників підрозділів та з нагоди Дня працівників освіти у ДВНЗ "Дрогобицький коледж нафти і газу" видано наказ №35 від 01.10.2018 р. "Про нагородження працівників з нагоди професійного свята".

За багаторічну плідну працю та вагомий внесок у розробку освітніх програм, навчальних планів і навчальних програм нагороджено грамотою коледжу та огошено подяку таким викладачам:

  • Бішку Олегу Володимировичу, викладачеві циклової комісії «Нафтогазової інженерії та технології»;
  • Даниляк Тетяні Василівні, викладачеві циклової комісії «Нафтогазової інженерії та технології»;
  • Малику Володимиру Ярковичу, голові циклової комісії «Автомобільного транспорту та енергетичного машинобудування»;
  • Олексишину Теодору Теодоровичу, голові циклової комісії «Автоматизації технологічних процесів та електропостачання»;
  • Рубасі Лілії Богданівні, голові циклової комісії «Геології, геодезії та землеустрою»;
  • Савчину Ярославу Михайловичу, голові циклової комісії «Гірництва»;
  • Сові Людмилі Олександрівні, голові циклової комісії «Хімічних технологій та інженерії»;
  • Хомошу Юрію Степановичу, голові циклової комісії «Економіки підприємства та інформаційних технологій»;
  • Шимко Марії Юріївні, викладачеві циклової комісії «Нафтогазової інженерії та технології».

 

Нагороджено грамотою коледжу та оголошено подяку кращими керівниками груп:

  • Баран Марії Григорівні, викладачеві циклової комісії «Фізико-математичних дисциплін»;
  • Болонній Марії Іванівні, викладачеві циклової комісії «Економіки підприємства та інформаційних технологій»;
  • Янів-Лазар Марії Павлівні, викладачеві циклової комісії «Суспільно-гуманітарних дисциплін».

 

Нагороджено грамотою коледжу та оголошено подяку таким викладачам:

  • Барану Віталію Володимировичу, викладачеві циклової комісії «Автомобільного транспорту та енергетичного машинобудування» – за плідну працю з розробки нових навчальних програм з фізики;
  • Белзу Василю Васильовичу, викладачеві циклової комісії «Автоматизації технологічних процесів та електропостачання» – за плідну працю та вагомий внесок у розробку методичного забезпечення і розвиток матеріально-технічної бази спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
  • Геврик Вірі Олексіївні, викладачеві циклової комісії «Економіки підприємства та інформаційних технологій» – за особливі здобутки у педагогічній роботі та особистий внесок у розвиток коледжу;
  • Дробчаку Мирославу Дмитровичу, голові циклової комісії «Суспільно-гуманітарних дисциплін» – за плідну працю з розробки нових навчальних програм з української мови та літератури;
  • Кравцю Борису Степановичу, викладачеві циклової комісії «Фізико-математичних дисциплін» – за плідну працю з розробки нових навчальних програм з математики;
  • Малик Лесі Богданівні, викладачеві циклової комісії  «Загальнотехнічних дисциплін» – за активну участь у роботі комісії та вагомий внесок у розробку навчально-методичного забезпечення  з дисциплін «Креслення» та «Технічна механіка»;
  • Мельничину Тарасу Івановичу, викладачеві циклової комісії  «Загальнотехнічних дисциплін» – за активну участь у роботі комісії та вагомий внесок у розробку навчально-методичного забезпечення  з дисциплін «Креслення» та «Технічна механіка»;
  • Петренку Олегу Васильовичу, викладачеві циклової комісії «Автоматизації технологічних процесів та електропостачання» – за плідну працю та вагомий внесок у розробку методичного забезпечення і розвиток матеріально-технічної бази спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;
  • Федоровій Ользі Миколаївні, голові циклової комісії «Фізико-математичних дисциплін» – за плідну працю з розробки нових навчальних програм з математики.

 

Нагороджено грамотою коледжу та оголошено подяку таким працівникам коледжу:

  • Базилевич Уляні Дмитрівні, секретар-друкарці  – за сумлінну працю, належну роботу щодо забезпечення та обслуговування роботи адміністрації коледжу;
  • Вологжановій Світлані Іванівні, прибиральниці  – за сумлінну працю, належну роботу щодо підготовки матеріально-технічної бази коледжу до нового навчального року та опалювального сезону;
  • Гасюк Ірині Теофілівні, лаборантові  – за сумлінну працю, належну роботу щодо організації роботи лабораторії фізики;
  • Геврик Христині Василівні, секретар-друкарці  – за сумлінну працю, за значну роботу щодо впорядкування обліку та інвентаризації експонатів музею коледжу;
  • Завяловій Нелі Олександрівні, завідувачеві бібліотеки  – за багаторічну сумлінну працю, за належну організацію роботи бібліотеки щодо надання допомоги студентам;
  • Ілик Оксані Григорівні, юрисконсультові  – за сумлінну працю, за значну роботу щодо розробки локальних нормативних документів коледжу;
  • Копач Любові Онуфрієвні, прибиральниці  – за сумлінну працю, належну роботу щодо підготовки матеріально-технічної бази коледжу до нового навчального року та опалювального сезону;
  • Лісовцю Роману Львовичу, завідувачеві гуртожитку  – за сумлінну працю, належну роботу щодо підготовки матеріально-технічної бази коледжу до нового навчального року та опалювального сезону;
  • Петлевичу Михайлу Євстаховичу, завідувачеві навчально-виробничою майстернею  – за сумлінну працю, належну роботу щодо підготовки навчально-виробничої майстерні до нового навчального року, зміцнення матеріально-технічої бази коледжу;
  • Савчин Анастасії Володимирівні, лаборантові  – за сумлінну працю, за значну роботу щодо впорядкування обліку та інвентаризації експонатів музею коледжу;
  • Стецькович Галині Євгенівні, прибиральниці  – за сумлінну працю, належну роботу щодо підготовки матеріально-технічної бази коледжу до нового навчального року та опалювального сезону;
  • Ткачів Ірині Тарасівні, секретар-друкарці  – за сумлінну працю, належну роботу щодо забезпечення та обслуговування роботи приймальної комісії;
  • Хоронжак Галині Ярославівні, бухгалтеру  – за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та високу професійну майстерність;
  • Шиманському Олександру Йосифовичу, майстрові виробничого навчання  – за сумлінну працю, за значну роботу щодо забезпечення та проведення слюсарної практики студентів.

 

 

Інформаційно-комп'ютерний центр

Опубліковано: 04 жовтня 2018 р., 12:30