державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
skype: dkng_drohobych

Підготовчі курси

Державний вищий навчальний заклад «Дрогобицький коледж нафти і газу» оголошує набір учнів 9-х класів на підготовчі курси для вступу до коледжу.  

 

 Підготовчі курси для вступу в коледж – це відмінний старт для успішного навчання в майбутньому.

Навчаючись на підготовчих курсах учні, ще до моменту вступу, мають можливість призвичаїтись до методик викладання, що використовуються на практиці викладачами вищого навчального закладу.

Заняття проводять висококваліфіковані викладачі Дрогобицького коледжу нафти і газу та кращі вчителі шкіл, з якими ми співпрацюємо. Вони допомагають абітурієнтам систематизувати шкільну програму та засвоїти новий навчальний матеріал, а також, успішно підготуватися до державної підсумкової атестації тощо.

Підготовчі курси здійснюються з дисциплін вступних випробувань (українська мова та математика).

Дрогобицький коледж нафти і газу має ліцензію на здійснення підготовки для вступу до ВНЗ.

Згідно правил прийому, слухачам підготовчих курсів при вступі додається до 2-х балів за результатами їх атестації (бали додаються особам з числа професійно-орієнтованої молоді, які вступають на інженерно-технічні спеціальності (усі окрім "Економіка підприємства", "Оціночна діяльність", "Організація виробництва") у випадку здачі підсумкової атестації з кожного предмету на позитивний бал (не менше 4 бали).

Для слухачів підготовчих курсів, які проживають в інших районах Львівської області, передбачена можливість проведення підготовчих курсів на базі шкіл, які відносяться до освітніх округів Стрийського, Сколівського, Самбірського, Старосамбірського, Турківського та Долинського районів, за умови формування груп кількістю не менше 25 осіб.

За додатковою інформацією просимо звертатись у приймальну комісію: тел. (03244) 2-32-80  або на електронну адресу:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

 

Реквізити для оплати навчання на підготовчих курсах:

ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу»
82100, Львівська обл., м. Дрогобич,
вул.  Грушевського, 57.
Банк: ГУДКСУ у Львівській обл.
МФО 820172, код ЄДРПОУ 00146896
Р/р 31 252 215 108 912
Призначення платежу 25 010 100 «Оплата за навчання на підготовчих курсах слухача (прізвище, ім’я та по батькові)»

Вартість навчання у 2017 році становить 1200 грн.  

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ