Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drohobych Professional College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Підготовчі курси

Державний вищий навчальний заклад «Дрогобицький коледж нафти і газу» оголошує набір учнів 9-х класів на підготовчі курси для вступу до коледжу.  

 

 Підготовчі курси для вступу в коледж – це відмінний старт для успішного навчання в майбутньому.

Навчаючись на підготовчих курсах учні, ще до моменту вступу, мають можливість призвичаїтись до методик викладання, що використовуються на практиці викладачами вищого навчального закладу.

Заняття проводять висококваліфіковані викладачі Дрогобицького коледжу нафти і газу та кращі вчителі шкіл, з якими ми співпрацюємо. Вони допомагають абітурієнтам систематизувати шкільну програму та засвоїти новий навчальний матеріал, а також, успішно підготуватися до державної підсумкової атестації тощо.

Підготовчі курси здійснюються з дисциплін вступних випробувань (українська мова та математика).

Згідно правил прийому в 2020 році слухачам підготовчих курсів при вступі додається до 50 балів за результатами їх атестації (бали додаються особам з числа професійно-орієнтованої молоді у випадку здачі підсумкової атестації з кожного предмету на позитивний бал (не менше 125 балів).

Для слухачів підготовчих курсів, які проживають в інших районах Львівської області, передбачена можливість проведення підготовчих курсів на базі шкіл, які відносяться до освітніх округів Стрийського, Сколівського, Самбірського, Старосамбірського, Турківського та Долинського районів, за умови формування груп кількістю не менше 25 осіб.

За додатковою інформацією просимо звертатись у приймальну комісію, тел. +38 0681245325 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

На курсах можуть навчатися діти із віддалених районів, використовуючи технології дистанційної форми навчання.

Вартість навчання на підготовчих курсах у 2020 році становить 1760 грн.  

 

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ ТА СПИСКИ ПІДГРУП 

ЗВЕДЕНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПІДГОТОВЧІ КУРСИ 

УВАГА ЗМІНИ!