державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Підготовчі курси

Державний вищий навчальний заклад «Дрогобицький коледж нафти і газу» оголошує набір учнів 9-х класів на підготовчі курси для вступу до коледжу.  

 

 Підготовчі курси для вступу в коледж – це відмінний старт для успішного навчання в майбутньому.

Навчаючись на підготовчих курсах учні, ще до моменту вступу, мають можливість призвичаїтись до методик викладання, що використовуються на практиці викладачами вищого навчального закладу.

Заняття проводять висококваліфіковані викладачі Дрогобицького коледжу нафти і газу та кращі вчителі шкіл, з якими ми співпрацюємо. Вони допомагають абітурієнтам систематизувати шкільну програму та засвоїти новий навчальний матеріал, а також, успішно підготуватися до державної підсумкової атестації тощо.

Підготовчі курси здійснюються з дисциплін вступних випробувань (українська мова та математика).

Згідно правил прийому, у 2019 році слухачам підготовчих курсів при вступі додається до 4-х балів за результатами їх атестації (бали додаються особам з числа професійно-орієнтованої молоді, які вступають на інженерно-технічні спеціальності (усі окрім "Економіка підприємства", "Оціночна діяльність", "Організація виробництва") у випадку здачі підсумкової атестації з кожного предмету на позитивний бал (не менше 4 бали).

Для слухачів підготовчих курсів, які проживають в інших районах Львівської області, передбачена можливість проведення підготовчих курсів на базі шкіл, які відносяться до освітніх округів Стрийського, Сколівського, Самбірського, Старосамбірського, Турківського та Долинського районів, за умови формування груп кількістю не менше 25 осіб.

За додатковою інформацією просимо звертатись у приймальну комісію: тел. (03244) 2-32-80, 0967628396 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

На курсах можуть навчатися діти із віддалених районів, використовуючи технології дистанційної форми навчання.

Попередня вартість навчання на підготовчих курсах у 2020 році становить 1700 грн.  

Заняття на підготовчих курсах розпочнуться 01 лютого 2020 року. Загальні збори відбудуться о 11:00 год.

  

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ 

МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ 

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ 

ЗВЕДЕНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПІДСУМКОВОЇ АТЕТСАЦІЇ