державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Правила прийому (Бакалавр)

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ на навчання для здобуття ступеня бакалавра у Державному вищому навчальному закладі «Дрогобицький коледж нафти і газу» в 2017 році

 

Додаток 1 до Правил прийому. Перелік ступенів (освітньо-кваліфікаційних рівнів) та спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання Державний вищий навчальний заклад «Дрогобицький коледж нафти і газу».

Додаток 2 до Правил прийому. Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання на другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, для здобуття освітнього ступеня бакалавра.

Додаток 3 до Правил прийому. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів) для вступників на основі повної загальної середньої освіти, вагові коефіцієнти для обчислення конкурсного бала Державний вищий навчальний заклад «Дрогобицький коледж нафти і газу».

Додаток 4 до Правил прийому. Перелік спеціальностей щодо яких застосовуються пункт 2 розділу IV Правил прийому.

Додаток 5 до Правил прийому. Таблиця відповідності середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, за значенням 200-бальної шкали.

Додаток 6 до Правил прийому. Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України в 2017 році.

Додаток 7 до Правил прийому. Матеріали для розробки технічного завдання до алгоритму адресного розміщення державного та регіонального замовлення в 2017 році.

Додаток 8 до Правил прийому. Перелік Наказів Міністерства освіти і науки України, якими визначаються спеціалізації окремих спеціальностей, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.