Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drohobych Professional College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Майбутнє належить тобі!

Молодь – це майбутнє нашої держави, її еліта!

Кожна молода людина має шанс для реалізації своїх здібностей і мрій. Саме таку можливість дає навчання у нашому коледжі.

Дрогобицький коледж нафти і газу – це державний вищий навчальний заклад, випускниками якого за 70 років вже стало більше 25 тисяч фахівців, які своїм професіоналізмом підтвердили високу якість навчання у коледжі.

Сьогодні тут проводиться підготовка фахівців практично з усіх спеціальностей для нафтогазовидобувної та переробної промисловості. Ми готуємо спеціалістів із сучасним рівнем освіти та широким світоглядом.

До роботи зі студентами залучені висококваліфіковані викладачі, у тому числі кандидати наук, доценти, викладачі із вищою категорією, викладачі-методисти, що гарантує студентам високий рівень знань.

Кращі випускники Дрогобицького коледжу нафти і газу зараховуються до провідних вищих навчальних закладів України за скороченим терміном навчання. Зокрема, наш коледж тісно співпрацює з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу, Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут", «Українським державним хіміко-технологічним університетом" м. Дніпропетровська, Національним університетом «Львівська політехніка», Київським авіаційним університетом.

Першочерговим у формуванні молодого спеціаліста ми вважаємо його людяність, професійні вміння, порядність,  повагу до батьків, засвоєння духовної спадщини. Саме тому кожен викладач нашого коледжу працює так, щоб бути взірцем для  своїх вихованців, прикладом сумлінної праці, порадником у повсякденному житті.

Основу матеріальної бази коледжу становлять: 

 • сучасні комп'ютерні  класи, об‘єднані у локальну мережу, інтегровану у всесвітню мережу Internet;
 • бібліотека, укомплектована необхідною для проведення навчальних занять та виховних заходів літературою та обладнана комп‘ютерною технікою,  що  дозволяє  опрацьовувати електронні версії навчально-методичних посібників та використовувати матеріали викладені у глобальній мережі;
 • гуртожиток для іногородніх студентів;
 • спортивні та тренажерні зали для занять спортом та ведення активного способу життя;
 • слюсарна, механічна, електромонтажна майстерні та шістнадцяти лабораторій, у яких здійснюється практичне навчання студентів;
 • навчальний полігоні бурового та нафтопромислового обладнання змонтовано модель бурової вежі, зібрано устаткування, яке використовується в процесі буріння, видобування, транспорту нафти і газу;
 • студентське кафе, орієнтоване на швидке обслуговування студентів;
 • 2 автобуси для проведення екскурсій та виробничих практик студентів, придбані за кошти меценатів нафтової промисловості (колишніх випускників коледжу).   

Після закінчення навчання "Дрогобицький коледж нафти і газу" видає студентам-випускникам:

 • диплом молодшого спеціаліста;
 • атестат про повну загальну середню освіту;
 • свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації.

Наші випускники:

 • працюють за фахом;
 • продовжують навчання у провідних вишах України і за кордоном;
 • займають керівні посади на підприємствах нафтової та газової промисловості в українських та зарубіжних компаніях.

Турбота про студентів, їхнє навчання та виховання, умови проживання та можливості для динамічного розвитку є пріоритетним напрямом діяльності керівництва та науково-педагогічного колективу коледжу.