державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Відкрита лекція

17 травня,  у ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу» відбулась зустріч адміністрації коледжу із генеральним директором нафтогазового консультаційного центру «Ньюфолк» Андрієм Анаталійовичем Закревським. Після проведеної зустрічі викладачі та студенти мали можливість прослухати лекцію на тему «Стан та перспективи розвитку нафтогазової галузі в Україні та в світі».

Андрій Закревський - аспірант МНТУ ім. Ю. Бугая, інженер з видобутку нафти і газу. Магістерська робота і дисертація присвячена використанню методів горизонтального буріння і гідророзриву пласта на виснажених родовищах України. Автор активно займається технологічним і управлінським консалтингом в нафтогазовій галузі, консультував такі компанії як "КУБ-Газ", "Газінвест", "Регіон"; працював директором з розвитку в компаніях "Перша Бурова Компанія" і "Бурова Техніка", займається технологічним та управлінським консалтингом у нафтогазовій галузі України та очолює компанію "Ньюфолк Нафтогазовий Консультаційний Центр".

Лекція охоплювала такі питання:

-        історія виникнення нафтогазової галузі в світі та роль України в її формуванні;

-        історія видобутку нафти і газу на території України;

-        основні теорії походження вуглеводнів на Землі і вплив цих теорій на прогнози і технології видобутку, технологію і практику буріння;

-        сланцевий газ, фракінг і горизонтальне буріння;

-        основні вимоги до безпечної експлуатації родовищ і вплив нафтогазової галузі на навколишнє середовище;

-        вплив видобутку вуглеводнів на економіку країни;

Студенти з цікавістю слухали лектора, адже інформація подавалась на доступній мові, наводились приклади власного життя та успіху, акцентуючи увагу на основному – щоб бути успішним потрібно бути освіченим.

Студенти мали можливість під час лекції задавати запитання, на які отримували вичерпні відповіді. 

Основний меседж для студентів, «...ви повинні бути професіоналом у своїй галузі», «... на сьогодні без знання іноземної мови ви не зможете бути конкурентним на ринку праці. Всі інструкції, документація в бурінні і не тільки подається на англійській мові», «... математика може бути застосована в кожній галузі».

Приємним сюрпризом для студентів та викладачів було нагородження переможців та викладача Шаповаловську Л.О., яка організувала та підготувала студентів до участі у веб-квесті з математики «Подорож в країну Тригонометрія» для студентів І курсу.

Так, як представники компанії «Ньюфолк» вперше відвідали Дрогобицький коледж нафти і газу, то були приємно вражені компактністю навчального закладу. Було відмічено, що студенти мають можливість навчатись, відвідувати бібліотеку, харчуватись, займатись спортом та проживати не затрачаючи на це багато часу. Також було продемонстровано матеріально-технічну базу коледжу та ознайомлено з історією Дрогобицького коледжу нафти і газу.

Колектив коледжу вдячний Андрію Закревському за відвідування закладу та прекрасно проведену лекцію!

Ознайомитися з матеріалами лекції  можна за адресою «Ньюфолк Нафтогазовий Консультаційний Центр": https://newfolk.com.ua/ua/glavnaya

 

 

Автор: Андибур А.П.

Опубліковано: 21 травня 2018 р., 12:20