державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Зустріч випускників

12 червня у Дрогобицькому коледжі нафти і газу відбулась значуща подія - до навчального закладу завітали випускники 1968 року випуску, спеціальності «Буріння свердловин».

З вітальним словом випускників зустрів директор коледжу Баб`як Мирон Михайлович. Лише 8 сивочолих, літніх, але сповнених ентузіазму та оптимізму, колишніх студентів змогли приїхати до коледжу (технікуму), пройтись коридорами, згадуючи часи коли вони були студентами. На період вступу, а це був далекий 1964 рік, кількість груп спеціальності «Буріння свердловин» було 7.

Стенди в музеї коледжу вразили інформацією відвідувачів, адже вони вміщували перелік викладачів, які їх вчили. Переглядаючи і читаючи прізвища викладачів, вони жартома згадували моменти їхнього навчання. 

Серед прибулих випускників були люди з науковими званнями і, особливо приємним для них стало те, що ми, як навчальний заклад, шануємо їх досягнення і відображуємо на спеціальному стенді в музеї.   

Гарною несподіванкою для відвідувачів була і зустріч з викладачем, який їх навчав, Низовим Мирославом Теодоровичем. Теплі слова вдячності від випускників лунали на адресу Мирослава Теодоровича.

Висловлюємо щирі слова вдячності випускникам навчального закладу, які не забувають свою «Альма-матер».

 

 

Автор: Андибур А.П.

Опубліковано: 14 червня 2018 р., 13:00