e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: +38 0324438969

приймальна комісія:
+38 0681245325

Відкритий кубок Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу з волейболу

18 лютого у коледжі відбулись змагання з волейболу «Відкритий кубок Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу» серед студентів навчального закладу та учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Дрогобича, присвячені 75-річчю з Дня заснування Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу.

У змаганнях прийняли участь п`ять команд з навчальних закладів м. Дрогобич:  команда ліцею №10, команда ліцею №2, команда ЗОШ №5, команда ЗОШ №17 та господарі свята – команда Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу.

У напруженому протистоянні перше місце здобула команда коледжу, друге місце посіла команда ліцею №2, третє – команда ЗОШ №5, четверте – команда ЗОШ №17, п`яте місце зайняла команда ліцею №10. Команди-переможці змагань нагороджувались призовими кубками та грамотами. Інші команди, які не стали призерами, отримали грамоти за участь.

Вітаємо переможців змагань, усіх учасників та їх тренерів! Бажаємо спортсменам здоров'я, натхнення до тренувань та нових перемог!

Автор: Піць Б.М.

Опубліковано: 24 лютого 2020 р., 15:00