Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drohobych Professional College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

5-й Міжнародний галузевий форум «Підвищення ефективності видобутку вуглеводнів на нафтогазових родовищ України»

11 березня 2020 року у м. Полтаві в приміщенні Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», за ініціативи Інжинірингового центру Полтава, був організований і проведений 5-й Міжнародний галузевий форум «Підвищення ефективності видобутку вуглеводнів на нафтогазових родовищ України».

Делегатами на цей форум від нашого навчального закладу були: заступник директора з навчальної роботи Болонний В.Т., завідувач бурового відділення Андибур А.П., голова циклової комісії спеціальності «Науки про Землю» Рубаха Л.Б. та викладач спецдисциплін, голова профспілкового комітету коледжу Шимко М.Ю.

У форумі прийняло участь понад 140 представників із 50 компаній та установ - представників нафтогазового ринку. 

Генеральними спонсорами форуму були: АТ «Укргазвидобування» та партнерам: Полтавська обласна державна адміністрація, ДТЕК Нафтогаз, ТОВ «Укрнафтагазсервіс», СЗАО "Фидмаш", Група компаній «Гео-Альянс», ТОВ WellsiteDigital.

Доповідачі мали можливість висвітлити актуальні теми підвищення ефективності управління видобутком вуглеводнів, сучасних технологій та обладнання, підготовка та підвищення кваліфікації працівників галузі, кущові майданчики для спорудження нафтових та газових свердловин та багато інших.

Нові знайомства, плідні дискусії та обговорення, зустрічі із нашими випускниками таким запам’ятався 5-й Міжнародний галузевий форум «Підвищення ефективності видобутку вуглеводнів на нафтогазових родовищ України».

 

Автор: Андибур А.П.

Опубліковано: 20 березня 2020 р., 15:00