Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drohobych Professional College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Учать делегації коледжу у VI Міжнародному галузевому форумі

Делегація Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу у складі директора Баб'яка М.М. та завідувача бурового відділення Андибура А.П. відвідала VI Міжнародний галузевий форум "Видобуток. Інтенсифікація. Капітальний ремонт свердловин", який відбувся 9 - 10 вересня у Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" (м. Полтава).

Незважаючи на особливі обставини, які склались в країні щодо поширення короновірусу, форум зібрав велику кількість спеціалістів з нафтогазового профілю.

Теми доповідей, які обговорювались були варті уваги, адже почерпнути найновішу інформацію, отримати поради та роз'яснення, можливість задати запитання і одразу ж отримати кваліфіковану відповідь, є вагомим аргументом для відвідування таких заходів.

Вже не є несподіванкою бачити в доповідачах та учасниках форуму наших випускників. Дружнє потискання руки та приємні спогади говорять про те, що наші дії щодо підготовки кваліфікованих фахівців є правильними. Ми закладаємо в молоде покоління нафтовиків ті чесноти, які спрямовані на почуття людяності та відповідальності, працьовитості та справедливості. І, як результат, серед наших випускників є велика кількість висококваліфікованих спеціалістів та керівників різного рівня.

Під час форуму було проведено багато зустрічей із представниками компаній, а також обговорено ряд питань із представниками ГО "Спілка буровиків України".

Велика подяка організаторам за проведену роботу та запрошення на галузевий форум.

 

Автор: Андибур А.П.

Опубліковано: 18 вересня 2020 р., 12:00