Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drohobych Professional College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

V Міжнародна спеціалізована виставка «Нафтогазекспо - 2020» та V Київська конференція «Буріння. Інтенсифікація. Екологія та охорона праці»

 
10-11 листопада 2020 року делегація Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу, в складі завідувача бурового відділення Андибура А.П. та викладачів Шимко М.Ю, Хомоша Ю.С., Белза В.В., прийняла участь у V Міжнародній спеціалізованій виставці «Нафтогазекспо - 2020» та V Київській конференції «Буріння. Інтенсифікація. Екологія та охорона праці».
Міжнародний виставковий центр, під час проведення спеціалізованої виставки, був переповнений виставковим матеріалом різних вітчизняних та іноземних виробників по обладнанню та сервісів для розвідки родовищ, транспортуванню, переробці, зберіганню та розподілу нафти і газу.
Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу є постійними учасниками конференцій, які проводить нафтогазовий консультаційний центр «Ньюфолк». І цього разу нас радо зустріли генеральний директор НЬЮФОЛК НКЦ, Андрій Закревський та технічний редактор у НЬЮФОЛК НКЦ, Любомир Сагаль.
В конференції прийняли участь 12 доповідачів та було представлено біля 100 компаній нафтогазового ринку. Доповідачі вражали своєю професійністю та всеобізнаністю у виробничих питаннях. Жваві дискусії та сприятлива атмосфера, сприяла наведенню нових контактів та підтримання існуючих.
Запис конференції доступний за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=I9gp9ZAuw0g&t=7s
Дирекція Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу висловлює подяку за можливість участі в V Міжнародній спеціалізованій виставці «Нафтогазекспо - 2020» генеральному директору ТОВ «Міжнародний виставковий центр» Ткаченку А.В. та керівнику виставкового проекту в Міжнародному виставковому центрі Вікторії Захарченко, а також за участь у V Київській конференції «Буріння. Інтенсифікація. Екологія та охорона праці», генеральному директору НЬЮФОЛК НКЦ, Андрію Закревському та технічному редактору НЬЮФОЛК НКЦ, Любомиру Сагалю.
 

Автор: Андибур А.П.

Опубліковано: 17 листопада 2020 р., 12:00