Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drohobych Professional College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Нагородження кращих студентів Львівщини

3 грудня 2020 року в актовій залі НУ «Львівська політехніка» відбулося нагородження студентів, які перемогли в обласному конкурсі на премію імені В`ячеслава Чорновола для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти.

З вітальним словом до талановитої молоді та врученнями нагороджень переможців звернулися  голова обласної державної адміністрації Максим Козицький та директор департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Олег Паска.

Після урочистої частини студенти, які найбільше відзначилися у навчальній та науковій роботі одержали дипломи та іменні премії імені В‘ячеслава Чорновола.

Студентка 4 курсу групи 17-Тр-1 спеціальності «Нафтогазова інженерія та технології» - Малик Тетяна Володимирівна за наукове дослідження та кращий доробок стала лауреатом обласної премії імені В‘ячеслава Чорновола і нагороджена Дипломом за активну життєву і громадську позицію, особистий внесок у розвиток і утвердження вітчизняної науки, сприяння суспільному прогресу, соціально-економічним перетворенням в Україні та світі, отримала іменну премію імені  В'ячеслава Чорновола.

Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу  вітає преміантку Тетяну Малик  з іменним нагородженням та зичить їй подальших успіхів на науковій ниві та досягнення високих цілей.

 

 

Автор: Інформаційно-комп`ютерний центр

Опубліковано: 07 грудня 2020 р., 10:50

 

 

 

Joomla Extensions