Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drohobych Professional College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Зустріч з представниками компанії Weatherford

 

4  березня Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу радо зустрічав гостей закладу -  стейкхолдерів, представників всесвітньовідомої компанії Weatherford  - Хакім Ма-Ліан-Тсай і  Цибульського Віталія Олександровича - менеджерів з розвитку бізнесу, Спариняка Василя Миколайовича - менеджера з сервісів АТ «Укргазвидобування» та Павлюка Назара Петровича - супервайзера АТ «Укргазвидобування».

Не можемо не відзначити, що Спариняк Василь та Павлюк Назар є нашими випускниками, які за рахунок своєї працьовитості та наполегливості досягли досить високих результатів на виробництві та в кар’єрному зростанні.

Викладачі та студенти коледжу мали можливість більш детально ознайомитись з компанією Weatherford, її законами, принципами та напрямками розвитку, переглянувши презентацію «A great place to work». Цікавою та корисною для студентів була інформація про новітні технології видобутку нафти і газу та використання сучасного програмного забезпечення в компанії Weatherford, «Fore Site».

Головним меседжем зустрічі було налаштування молоді на власний розвиток, на самоосвіту і знання мови, вдосконалення навиків Softskill і можливості кар’єрного та професійного зростання.

Висловлюємо щирі слова вдячності представникам компаній за те, що поділились кейсами з власного досвіду та дали зрозуміти студентам, що результати сьогоднішнього навчання принесуть вагомі плоди в майбутньому, якщо цього дуже бажати. Навчання не закінчується у стінах колежу чи університету, а триває продовж життя, адже все навколо, і у тому числі виробництво, дуже стрімко змінюється і розвивається.

Ми завжди раді нашим гостям та щиро дякуємо їм за зустріч!   

 

 

Автор: Андибур А.П.

Опубліковано: 05 березня 2021 р., 14:00

 

 

 

Joomla Extensions