державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Підписано угоду про співпрацю із навчальним закладом Польщі

 

На запрошення пані директора Джоанни Кубіт (mgr Joanny Kubit), 19 лютого 2015 року делегація ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу» в складі чотирьох чоловік: в.о. директора Баб‘яка М.М., Малика В.Я., Малик Л.Б., Зінкевича В.І., відвідала Спілку ліцеїв № 4, м. Кросно (Польща).

Це другий візит в м. Кросно, перший відбувся рік тому (стаття "Започатковано співпрацю з польським навчальним закладом"). Тоді представники Коледжу нафти і газу ознайомились з умовами навчання в школі і історичними місцями м. Кросно, та були обговорені перспективи партнерства у майбутньому. Під час нинішнього візиту підписано угоду про співпрацю між обома навчальними закладами.

На зустрічі також були присутні заступник мера Кросно, пан Броніслав Баран, (Z-ca Prezydenta Miasta Krosna, Pan Bronisław Baran), який, у свою чергу, висловив свою підтримку для продовження взаємної співпраці, побажав учасникам зустрічі плідної діяльності.

Представники обох сторін погодилися, що першим кроком цієї співпраці стане приїзд делегації з м. Кросно на святкуванні 70-річчя "Коледжу нафти і газу" у Дрогобичі (8 травня 2015 року) та участь у конференції. В червні місяці відвідає м. Кросно група студентів та опікунів з Дрогобича.

Зустріч пройшла в приємній, дружній та творчій атмосфері. Після підписання угоди в.о. директора Баб‘як М.М. та Малик В.Я. були запрошені дати інтерв’ю на Polskie Radio PZESZOW, в якому висвітлили перспективи співпраці та подальшого розвитку Дрогобицького коледжу нафти і газу (http://www.radio.rzeszow.pl/informacje/item/35009-ukrainscy-uczniowie-przyjada-do-zsp-nr-4-w-krosnie).