державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Налагоджуємо співпрацю із Бурштинським енергетичним коледжем

Бурштинський коледж один із унікальних навчальних закладів України, який готує фахівців в області енергетики.  У навчальному закладі здійснюється підготовка за такими спеціальностями: Монтаж і експлуатація електроустаткування електростанцій і енергосистем; Обслуговування автоматизованого теплоенергетичного устаткування на електростанціях; Монтаж і експлуатація теплоенергетичного устаткування теплових електростанцій; Економіка підприємства; Фінанси і кредит; Оціночна діяльність; Прикладна екологія; Землевпорядкування. Очолює цей навчальний заклад  доктор філософських наук, професор, Відмінник освіти України, Почесний енергетик України, Член кореспондент інженерної академії України – Джура Олександр Дмитрович.

Мирон Михайлович Баб’як, як в.о. директора Дрогобицького коледжу нафти і газу, озвучив, що мета приїзду дрогобицької делегації – це налагодження співпраці та обмін досвідом між навчальними закладами. В.о. директора вручив керівництву Бурштинського коледжу запрошення на святкування 70-річчя з Дня заснування ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу», яке відбудеться 8-10 травня 2015 року, та зауважив, що зважаючи на достатньо непросту ситуацію в державі, кожному навчальному закладу поставлена задача організувати роботу за принципом максимальної автономії, тому не зайвим є питання вивчення досвіду успішного функціонування інших навчальних закладів, в тому числі і Бурштинського енергетичного коледжу.

Делегація Дрогобицького коледжу нафти і газу ознайомилась із досвідом організації роботи структурних підрозділів Бурштинського енергетичного коледжу, його навчально-матеріальною базою, лабораторіями, навчальними корпусами, інформаційним центром, спортивними та тренажерними залами тощо.

Усі члени делегації відзначили, що успішний антикризовий менеджмент директора Бурштинського коледжу, у контексті забезпечення конкурентоспроможності ВНЗ, безумовно зорієнтований на інноваційний шлях розвитку. Оскільки будь-який навчальний заклад концентрує в собі комплекс ресурсів (фінансових, трудових, інформаційних, матеріально-технічних), що дозволяє забезпечити відповідну якість освітнього процесу, ефективне управління ВНЗ може бути забезпечене лише із застосуванням адекватних методів управління, і прикладом цього є Бурштинський енергетичний коледж на чолі з його керівником Джурою Олександром Дмитровичем.

Колектив Дрогобицького коледжу нафти і газу висловлює щиру подяку за приємну зустріч колегам з Бурштинського енергетичного коледжу та бажає подальших успіхів у підготовці молодих фахівців та формуванні нової інтелектуальної еліти України.

 

 Опубліковано: 13 березня 2015 р. 11:50