державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

«Світ навколо нас»

29 березня 2017 р. у Львівському коледжі м’ясної і молочної промисловості Національного університету харчових технологій відбулася Х студентська науково-пошукова конференція з хімії, біології та екологіїна тему «Світ навколо нас» серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області. Конференцію урочисто відкрили голова методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології та директор коледжі м’ясної і молочної промисловості Національного університету харчових технологій

Для участі у конкурсі наукових студентських робіт від нашого навчального закладу була представлена наукова робота на тему «Хімія атмосфери Землі. Ключі до чистого атмосферного повітря», яку виконала студентка  групи 15-Т-1  Грущак Наталія.  Презентацію до цієї роботи підготував і продемонстрував її на екрані під час виступу доповідача за допомогою мультимедійного пристрою студент групи 13-Т-1  Петренко Віктор (наукові керівники Кулик Г.О. і  Малик Л.Б.).    

Додатково у рамках конференції  «Світ навколо нас» студенти-технологи 4-го курсу із спеціальності «Переробка нафти і газу» Петренко Віктор і Марцишин Андрій  представили  до конкурсу  «Друге життя вторинної сировини»  свою творчу роботу − діючу модель  «Електромобіль−2017» (науковий керівник Петренко О.В., викладач ДКНГ). 

Експерти вважають, що за електромобілями – майбутнє: вони екологічні та ефективні.В автомобілі з електроприводом є актуальним живлення електроенергією від проводів. Перевагою електромобіля є не тільки зниження забруднення повітря, а й зменшення шуму. Частка електромобілів у загальній кількості  автомобілів у світі поки що невелика, але  зростає великими темпами. З метою профорієнтації для молодого поколінняпрофесія механіка електромобілів високої кваліфікації  буде задіяна вже через 5−10 років.

Результати  конкурсів  були   оголошені  на   конференції.  За активну участь студенти  були нагороджені грамотами. 

Нагороди:   за наукову роботу:   Грущак Н.  −  грамота, вісник Х науково-пошукової конференції студентів ВНЗ І-ІІ рівнів  акредитації «Світ навколо  нас»;  за творчу роботу (експонат):  Петренко В. і  Марцишин А. − грамота. 

 

 

Автори: Кулик Г. О.,  Малик Л. Б.

Опубліковано: 11 квітня 2017 р., 12:30