державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Співпраця з навчальними закладами Польщі

 

В рамках співпраці з Бещадським (Карпатським) форумом європейським та Польсько-Українською радою обміну молоддю відбулися зустрічі студентських делегацій навчальних закладів Польщі та Дрогобицького коледжу нафти і газу.

Впродовж 29 вересня – 01 жовтня 2017 року проходила зустріч українських студентів з своїми однолітками з Об’єднання шкіл технічних і артистичних м. Леско (Польща). Молодь вітав директор mgr Grzegorz Brajewski. Після зустрічі студенти відвідали історичні та культурні місця м. Леско та м. Санок, художню галерею та музей народної архітектури.

14 – 16 жовтня 2017 року делегація студентів та викладачів Об’єднання шкіл технічних і артистичних м. Леско відвідала Дрогобицький коледж нафти і газу. В навчальному закладі студентів зустрів заступник директора з навчальної роботи Болонний В. Т. Молодь ознайомили з історією коледжу та його сучасною матеріально-технічною базою.

В Україні польські студенти відвідали екскурсії культурними та історичними місцями м. Дрогобича, Борислава, Трускавця та Львова.

Сподіваємося, що така співпраця матиме успішне і плідне продовження в майбутньому.

 

Автор: Малик В. Я.

Опубліковано: 24 жовтня 2017 р., 11:50