державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Поїздка у мезей «Небесна сотня»

25 жовтня 2017 р. вдруге студентський актив ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу» за останні 3 роки зміг відвідати музей «Небесна сотня», що розмістився у м.Івано-Франківськ по вул.Є. Коновальця.

Дорога неблизька, 130 км в одну сторону. Перед початком екскурсії змолили «Отче наш…» та «Богородице Діво…», налаштували себе на щасливу погожу дорогу. Заїхали в Гошівський монастир, де кожен мав змогу помолитися, попросити у Господа здоров’я собі та рідним, помилуватися архітектурними спорудами та красою довкілля, звернутися до Гошівської Божої Матері з своїми потаємними думками та помислами.

І, як не дивно, увесь день для нас був сонячний, благодатний, хоча в Карпатах формувалися осінні дощові хмари.

Івано-Франківськ зустрів нас прибраними вулицями, стрілами десятків будівельних кранів, новими мікрорайонами та зустрічами з приємними мешканцями міста й випускниками нашого коледжу.

В музеї «Небесна сотня» екскурсовод п.Світлана емоційно і фахово представила події листопада 2013 та лютого 2014 років, що мали місце на Великому Майдані у Києві та інших містах України.

Студентка Мицак Соломія, гр. 17-Ек-1,  виконала свого власного вірша, присвяченого даній тематиці.  Журавчак Ярослав-Антон, гр.16-Е-1, виконав сольно пісню про героїв Майдану, а всі учасники екскурсії виконали на завершення Гімн України «Ще не вмерли України…».

Додому повернулися всі під враженнями від побаченого та почутого.

 

Автор: Павлюк П.С., заступник директора з виховної роботи

Опубліковано: 03 листопада 2017 р., 11:00