державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Підйомно-транспортна академія України

03 листопада 2017 р. у Дрогобицькому коледжі нафти і газу відбулося виїзне засідання Західного відділення Підйомно-транспортної академії наук України. Проводив виїзне засідання головуючий відділення, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри технічної механіки та динаміки машин Національного університету «Львівська політехніка» Малащенко Володимир Олександрович. Головуючий наголосив, що Дрогобицький коледж нафти і газу – один із передових навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, який здійснює підготовку фахівців в галузі машинобудування та закликав до подальшої співпраці.

Директор коледжу Баб'як М.М. розповів про сучасні тенденції функціонування навчального закладу, його стратегічні цілі та плани. Учасники обговорили перспективи співпраці у підготовці фахівців за спеціальностями «Автомобільний транспорт» та «Енергетичне машинобудування».

Професор Малащенко В.О. наголосив, що коледж обрав правильну стратегію свого розвитку, зробивши ставку на професіоналізм свого педагогічного колективу. Підтвердженням цього є прийняття в дійсні члени Підйомно-транспортної академії викладачів Дрогобицького коледжу нафти і газу кандидатів технічних наук Малика В.Я. та Федика В.В.

 

Інформаційно-комп'ютерний центр

Опубліковано: 09 листопада 2017 р., 12:00