державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Військово-патріотичне виховання

26 квітня 2018 року в актовій залі коледжу проведено заняття за участю представників військово-патріотичного вишколу «Патріот». Гості, які завітали до коледжу, це люди, які мають належну військову підготовку, приймали участь у війні в Афганістані та захищали Батьківщину в рядах бійців АТО, а саме: Владлен Пахолка, Степан Сторонський, Владимир Бишко.

Студенти із захопленням слухали про характеристики різноманітної стрілецької зброї, про тактику та безпеку поведінки із нею, про боєприпаси, засобами індивідуального захисту бійців та правилами поведінки при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів.

Після закінчення теоретичної частини студенти мали змогу попрактикуватись в розбиранням та збиранням ММГ автоматів, пістолетів, потримати в руках ММГ мін, гранат, зробити імітаційні постріли з навчальних РПГ 18, 22, 26, одягнути на себе засоби захисту та маскування.

Великою приємністю було спостерігати активність студентів та доброзичливість бойових побратимів до молоді, які залюбки відповідали на різноманітні запитання та давали поради різного роду.

СЛАВА УКРАЇНІ !!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Автор: Андибур А.П.

Опубліковано: 28 квітня 2018 р., 10:25