державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

З рубрики "Життя "Львівобленерго"

Від працівника до керівника!

ПрАТ «Львівобленерго» гарантує кар’єрний ріст працівникам, які хочуть працювати та розвиватись!

У ПрАТ «Львівобленерго» кожен може досягти кар’єрного росту та працювати на керівній посаді. Але для цього, перш за все, потрібно мати бажання навчатися, розвиватися і найголовніше – любити свою професію. І це легко довести на прикладі працівників ПрАТ «Львівобленерго», які влаштувались за робітничими професіями, а тепер займають керівні посади. 

Знайомтесь – Андрій Трембецький – випускник НУ «Львівська політехніка» та стипендіат Товариства. Починав працювати електрослюсарем з ремонту устаткування ЕТГ Жидачівського району електромереж, а тепер займає керівну посаду начальника служби розподільчих мереж виконавчої дирекції. «Чесно кажучи, мені подобалось працювати на всіх посадах – електрослюсарем, майстром, диспетчером, заступником начальника служби експлуатації електромереж, заступником начальника служби розподільчих мереж, на теперішній посаді. Кожна посада з мене формувала фахівця. Але найбільше подобалось працювати майстром. Тоді бачив реальний результат. Не було світла у споживачів – відновили з бригадою лінію електропередачі, відремонтували КТП і всі споживачі задоволені. Я ніколи не гнався за керівною посадою. Просто добросовісно виконував свою роботу, на якій посаді б не працював», – розповідає Андрій Трембецький.

Проте кар’єрного росту у Товариства досягають не лише працівники з вищою освітою, а й з середньою спеціальною. Такий працівник – Іван Струс, який сьогодні займає посаду провідного інженера служби охорони праці. Іван теж ділиться секретом успіху: «Я завжди працював, ніколи не сидів на місці. Розвивався, навчався, багато читав та й зараз читаю технічну літературу, цікавлюсь новинками з техніки. Вже працюючи тут здобув вищу освіту за спеціальністю електротехніка. За дванадцять років роботи в компанії встиг попрацювати на різних посадах починаючи з  електромонтера з ремонту та монтажу кабельних ліній та закінчуючи провідним інженером служби охорони праці. Рік виконував обов’язки заступника начальника служби охорони праці. Головне любити свою професію та завжди навчатись – тоді кар’єрний ріст в компанії гарантований», – каже пан Іван.

 

Автор: Любомир Жила, фахівець (з розвитку персоналу) ВК та УП ПрАТ «Львівобленерго»

 Опубліковано: 04 травня 2018 р., 12:00