Дрогобицький коледж нафти і газу

______________________________________________

DROHOBYCH OIL AND GAS COLLEGE

 

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +380 324 43-89-69
 

День Героїв у коледжі

Святкування дня героїв стає доброю традицією в колективі Дрогобицького коледжу нафти і газу.  Особливістю цьогорічних святкувань було вшанування пам’яті Євгена Коновальця – визначного українського військового, політичного діяча, голови Проводу українських націоналістів, 80 років з дня смерті якого виповнюється в цьому році.

Євген Коновалець, на відміну від інших тогочасних політиків, які після поразки  Української Народної Республіки у боротьбі 1917 – 1921 років добровільно пішли на службу до окупантів або піддалися зневірі, зумів організувати збройний опір силам, які вважали, що їх не здолати.  Історія підтвердила його переконання, що здобути Українську державність, а стосовно наших днів, утримати її і піднести до рівня найрозвинутіших держав, можна тільки при поставлених на високий рівень двох чинників: націоналістичної ідеології і сильної організації.

В умовах війни з Росією, що ведуть наші герої , дуже важливо пам’ятати подвиги своїх попередників, переймати їх дух і досвід, які зуміли у свій час організувати збройний опір окупантам в боротьбі за Українську державу.

З вступним словом до студентів звернувся викладач комісії  суспільно-гуманітарних дисциплін Ілля Михайлишин. У доповіді викладача Ореста Грицини відзначена важливість духовної єдності героїв минулих поколінь з героями Майдану, війни України з Росією.

З змістовними доповідями, які супроводжувалися зворушливими відеоматеріалами, виступили студенти гр. 17-Ек-1  Діана Прімка і Надія Вишинська.

Завершилося вшанування Героїв номерами художнього читання у виконанні студентів гр. 17-Б-1 Дмитра Бабійчука, Володимира Цапіва, Владислава Гречуха, Олега Дяківа, Василя Кондратіва, Володимира Пастернака, Івана Перчака, Назара Хомина та піснями у виконанні Юлії Федик гр. 17-Ек-1 та Василя Бесаги гр. 16-Тр-1.

Слава Україні! Героям Слава! Звучало на завершення у актовому залі з вуст студентів, сучасників героїв.

 

 

Автор: Михайлишин І.С.

Опубліковано: 25 травня 2018 р., 13:00