державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Міжнародна співпраця

В рамках міжнародної співпраці комісії "Геології, геодезії та землеустрою" Дрогобицького коледжу нафти і газу з іноземними навчальними закладами, з 24 по 26 червня 2018 р. на базі коледжу відбулися спільні польові навчання студентів та викладачів геологічних факультетів Познанського університету ім. А. Міцкевича (Польща), Бухарестського університету (Румунія), Київського національного університету ім. Т. Шевченка та Дрогобицького коледжу нафти і газу.

Майбутні спеціалісти геологи відвідали Дрогобицький солевиварювальний завод та Музей нафтової та газової промисловості України при НГВУ "Бориславнафтогаз", стали слухачами лекції доктора історії п. Олега Микулича та мали змогу побачити славнозвісну свердловину Ойл Сіті, геологічну пам'ятку України - водоспад в менілітових відкладах на річці Тисмениця. Програма навчань також включала екскурсії маршрутом по місцях відслонення еоцену в смт. Східниця, де учасники мали змогу відібрати зразки порід та вивчити геологічний розріз Карпатського флішу.

Між представниками навчальних закладів укладено договір про спільний науковий проект з досліджень покладів вуглеводнів та солей. Представлення результатів спільної роботи заплановано на щорічній всеукраїнській науково-технічній конференції "Нафта і газ. Наука - освіта - виробництво: шляхи інтеграції та інноваційного розвитку", яка проводитиметься на базі Дрогобицького коледжу нафти і газу у 2018-2019 навчальному році.

 

Автор: Рубаха Л.Б.

Опубліковано: 27 червня 2018 р., 16:00