державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

На радіосторінці «Франкова земля»

 

2018-09-09 СЬОГОДНІ - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ НАФТОВОЇ, ГАЗОВОЇ І НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

На радіосторінках «Франкової землі» - Дрогобицький коледж нафти і газу

Директор коледжу, відомий український вчений, громадський діяч Мирон БАБ`ЯК

Зі словом вітальним: 
«Сьогодні коледж – один із найпотужніших вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. Враховуючи структурні зміни в економіці України, необхідність модернізації багатьох галузей виробництва, на основі новітніх технологій, ми відкрили близько десяти нових спеціальностей. Колектив викладачів і студентів завжди сміливо і відповідально вирішував завдання держави і суспільства. Так само робить і сьогодні. У коледжі працюють висококваліфіковані кадри – досвідчені фахівці, які передають студентській молоді власні знання, енергію, уміння, які люблять свій коледж, пишаються ним, уболівають за нього.

Багатство коледжу – це не тільки матеріально-технічна база, навчально-методична, інформаційна основа чи досвідчені кадри, це передусім – наші студенти і колишні випускники. Пишаємося Вами і розуміємо, що завдяки Вашим здібностям, напруженій творчій співпраці наш коледж займає чільне місце на ниві освіти і науки рідної держави. Зі святом Вас, шановні працівники, викладачі, студенти і випускники коледжу!»

***
Дирекція Дрогобицького управління експлуатації газового господарства, яке працює в системі відкритого акціонерного товариства із газопостачання та газифікації, щиросердно вітає працівників управління, їхні родини, ветеранів праці, усіх краян з Днем працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості.
Насьогодні набуто значного досвіду, йдеться в привітанні, навколо таких виробничих питань як технічне обслуговування, ремонт газового обладнання, приєднання до газових мереж; газифікація будинків, комунально-побутових об’єктів; виготовлення проекту на газифікацію житлового будинку; внесення змін в технічні умови на газифікацію; припинення або відновлення подачі газу за заявою споживача тощо. Тож нехай надалі в одному ключі спориться робота!

Зі святом Вас шановні колеги!
Зі святом Вас наші краяни!

***
Тепло привітала своїх колег, колективи, які працюють в одній з найбільш провідних галузей України, з Днем працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості заступник генерального директора НПК «Галичина», депутат Дрогобицької міської ради Олена ЖУКОВСЬКА.

О. ЖУКОВСЬКА:
«Хай не вичерпується енергія та потік нових ідей, кожен день нехай повниться новими задумами і їх реалізацією».

Д О К Л А Д Н О – В ЖИВОМУ ЕФІРІ.  ЗАХОДЬТЕ, БУДЬ ЛАСКА НА НАШ С А Й Т: http://www.radiofz.com.ua 

 

Джерело: http://www.radiofz.com.ua/?p=4668#more-4668

Опубліковано: 09 вересня 2018 р., 12:00