державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Навчальна література (оновлено)

 

Бібліотека Дрогобицького коледжу нафти і газу поповнилася новою навчальною літературою для здобувачів вищої освіти технічних спеціальностей. Так, в рамках доброчинної акції автора Бучинського Мирослава Яремовича, кандидата технічних наук, доцента, випускника Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, для бібліотеки коледжу передано 10 примірників підручника «Основи творення машин» за ред. О.В. Горика, доктора технічних наук, професора, заслуженого працівника народної освіти України.

Велика вдячність за сприяння випускнику коледжу директору інституту інженерної механіки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, кандидату технічних наук, професору Романишину Любомиру Івановичу.

 

Сервісна компанія «Регіон» видала та запрезентувала для студентів нафтогазових спеціальностей вищих та фахових навчальних закладів України навчальний посібник «Освоєння, інтенсифікація і ремонт свердловин», авторами виступили Катеринчук П.О., Римчук Д.В., Цибулько С.В., Шудрик О.Л. Посібник затверджений вченою радою Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Навчальний посібник охоплює весь комплекс робіт із освоєння, ремонту та інтенсифікації роботи свердловини. Описані технології із відновлення ліквідованих свердловин, ремонту та заміни колонних обв`язок і фонтанних арматур на діючих свердловинах, консервації та ліквідації свердловин, пробної експлуатації свердловин.
У посібнику широко висвітлений найбільш ефективний і якісний спосіб вторинного розкриття продуктивних горизонтів – гідропіскоструминна перфорація. 
Велика увага приділена освоєнню та ремонту свердловин під тиском з використанням снабінгових і колтюбінгових технологій. 
Для бібліотеки коледжу передано 20 примірників посібника, який буде використовуватись для підготовки студентів в навчальному процесі.
Велика вдячність генеральному директору СК «Регіон», п. Катеринчуку П.О. у сприянні підготовки спеціалістів для нафтогазової галузі України.
 
 

Автори: Болонний В.Т., Андибур А.П.

Опубліковано: 17.10.2018, 09:20