Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drohobych Professional College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Вшанування Роковин утворення УПА

В черговий раз колективом працівників та студентів Дрогобицького коледжу нафти і газу були вшановані 76-і роковини утворення Української Повстанської Армії, утворення Руху опору окупаційним системам на теренах Волинської, Станіславської (нині Івано-Франківської), Тернопільської областях, районах Холмщини, Закерзоння.

10 жовтня для студентів-першокурсників викладач-методист коледжу Михайлишин І.С. прочитав лекцію на тему «УПА у боротьбі за Незалежну Соборну Українську державу». З розумінням того, що ми маємо знати своє минуле, щоб боротись за майбутнє України, на заняттях з дисциплін гуманітарного циклу викладачі коледжу ознайомили студентів з історичними подіями, які мали місце у ХХ-у столітті.

17 жовтня у коледжі відбувся Фестиваль партизанської пісні, у якому прийняла участь значна частина студентів навчального закладу. Щира подяка та велика повага керівникам груп, які скеровують таланти молодих людей у національно-патріотичному русі: Книжатко Г.Я., Даниляк Т.В., Галелюк І.О., Федина М.М., Баран В.В., Федорова О.М., Ковба Г.І., Ярема Г.І., Мащакевич М.В., Болонна М.І., Олексишин Т.Т., Баран М.Г., Савчин В.В. та багато інших.

Допоки живе пам`ять, до тих пір живе людина та її напрацювання ...

Слава Україні! Героям Слава!

 

 

Автор: Павлюк П.С.

Опубліковано: 25 жовтня 2018 р., 10:00