державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Візит делегації коледжу до Сумського державного університету

Делегація Дрогобицького коледжу нафти і газу у складі директора коледжу Баб'яка М.М., завідувача відділенням Зінкевича В.І., керівника відділу працевлаштування Цапіва О.О. та викладача спеціалізованих дисциплін Барана В.В. здійснили робочу поїздку в місто Суми, з метою  розширення співпраці з навчальними закладами та підприємствами машинобудівної галузі.

Представники нашого коледжу відвідали Сумський державний університет, де зустрілися з керівництвом закладу та привітали  їх з 70-річним ювілеєм з дня заснування університету. Також делегати ознайомились зі структурою університету, його матеріально-технічною базою і напрямками освітньої діяльності, обговорили питання щодо подальшої співпраці та обміну досвідом в підготовці студентів за спеціальністю «Енергетичне машинобудування». 

В рамках поїздки також проведено робочі зустрічі з представниками Спілки буровиків України та керівниками машинобудівних заводів, а саме, Сумського заводу "Укрнафтозапчастина",  в результаті яких були укладені угоди про співпрацю.

 

 

Автори: Баран В.В.

Опубліковано: 09.11.2018, 11:00