державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Участь у III Київській конференції Ньюфолк НКЦ

6 – 8 листопада, директор коледжу Баб`як М.М, завідувачі відділень Андибур А.П., Яців Т.В. та викладачі коледжу Малик В.Я., Шимко М.Ю., Рубаха Л.Б. та Петлевич М.Є. відвідали м. Київ, де прийняли участь в ІІІ Міжнародній конференції Ньюфолк НКЦ, яка проходила в рамках Міжнародної спеціалізованої нафтогазової виставки «Нафтогазекспо - 2018».

Конференція була присвячена сучасним методам буріння та збільшення видобутку нафти і газу. Спонсорами конференції виступили компанії «Weatherford», «NOV-Fidmash» та ПАТ «Укрнафта».

Близько 300 учасників конференції із 60 компаній обговорювали нові технології буріння та ремонту свердловин, розвиток та модернізацію нафтогазових підприємств, бурові сервіси та вплив виробничих процесів на екологію. Компанії «Укргазвидобування», «Укрнафта», ДТЕК Нафтогаз та «ФідМаш» наводили приклади технологій, які вони використовують, щоб дотримуватись високих екологічних стандартів.

На конференції можна було почути цікаві доповіді спікерів, які  відображали стан та перспективи розвитку нафтогазової галузі України: «Укргазвидобування: виклики 2019 року – компенсація дефіциту грінфілда», «Інноваційний розвиток і система управління впровадженням нових технологій нафтогазовидобувної компанії», «Збільшення продуктивного часу буріння в Україні. Що вдалося і не вдалося сервісним компаніям», «Schlumberger: наша тактика і стратегія на українському нафтосервісному ринку», «Високотехнологічні рішення компанії Weatherford для інтенсифікації видобутку вуглеводнів» та багато інших. 

Участь у конференції представників  компаній нафтогазового сектора Білорусії, Польщі, Німеччини, США, Канади та Китаю підтверджує їх зацікавленість в співпраці з українськими компаніями та збільшення інвестицій в нафтогазовидобувний та сервісний ринок України. 

Вперше ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу», як суб’єкт ринку по наданню освітніх послуг, прийняв участь у  III Міжнародній спеціалізованій виставці «Нафтогазекспо - 2018». Головною метою виставки стало сприяння збільшенню видобутку нафти і газу та підвищення ефективності використання цих ресурсів за рахунок впровадження сучасних технологій, обладнання та послуг. Організатором виставки виступив Міжнародний виставковий центр, за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Державної служби геології та надр України.

Велика подяка організаторам ІІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Нафтогазекспо - 2018» та організаторам ІІІ Київської конференції по сучасним методам буріння і збільшення видобутку нафти і газу, а також НКЦ «Ньюфолк» за те, що надали можливість представляти наш навчальний заклад.

 

 

Автори: Андибур А.П.

Опубліковано: 13.11.2018, 13:00