державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

З Днем cтудента!

Шановні студенти!
Є в житті особливо божевільний і цікавий час - пора студентства, коли відкриваються блискучі перспективи, захоплюють нові знайомства. Це прекрасна пора життя, коли все попереду, варто лише вибрати правильний шлях! Бажаємо, щоб знання давалися вам легко і вільно, студентський запал ніколи не вичерпувався, а студентські друзі назавжди зберігали вірність!

Бажаємо вам терпіння, працьовитості і реалізації у подальшому житті!

З Днем студента, дорогі підкорювачі вершин науки!

Напередодні Дня студента у Дрогобицькому коледжі нафти і газу відбулись урочисті святкування, на яких були оголошені переможці конкурсу «Кращий студент 2018 року». Ними стали:

1. Переможець конкурсу – Василиків Василь, студент групи 16-Б-2.
2. Переможець на відділенні технології, автоматизації та економіки – Павліш Дмитро, студент групи 16-Еп-1.
3. Переможець на буровому відділенні – Городиський Олег, студент групи 15-Б-2.
4. Переможець на відділенні нафтогазової інженерії та технології – Кузів Іван, студент групи 15-Тр-1.
5. Переможець на відділенні природничих наук, автомобільного транспорту та електричної інженерії – Пінчак Соломія, студентка групи 17-Зем-1.

На святкуванні були також відзначені  студенти, які стали переможцями у конкурсі «Кращий студент ДКНГ з предмету»: 

З вивчення предмету «Світова література» - Раделицька Марта-Наталія, студентка групи 17-Т-1
З вивчення предмету «Українська література» - Малик Тетяна, студентка групи 17-Тр-1
З вивчення предмету «Українська мова» - Андибур Ірина, студентка групи 17-Ек-1
З вивчення предмету «Іноземна мова» англійська - Кобільник Григорій, студент групи 17-Е-1
З вивчення предмету «Іноземна мова» німецька - Процан Максим, студент групи 16-А-1
З вивчення предмету «Фізика» - Рочняк Павло, студент групи 17-А-1                                                         
З вивчення предмету «Математика» - Дяків Андрій, студент групи 16-Е-1                                                           
З вивчення предмету «Астрономія»  - Андибур Ірина, студентка групи 17-Ек-1                                                  
З вивчення предмету «Хімія» - Лозинська Ангеліна, студентка групи 17-Т-1                                               
З вивчення предмету «Історія України» - Кондратів Василь, студент групи 17-Б-1
З вивчення предмету «Основи правознавства» - Стрепко Ірина, студентка групи 16-Ек-1
З вивчення предмету «Основи філософських знань» - Городиський Олег, студент групи 15-Б-2
З вивчення предмету «Креслення та інженерна графіка» - Герич Михайло, студент групи 16-Е-1
З вивчення предмету «Технічна механіка» - Василиків Василь, студент групи 16-Б-2
З вивчення предмету «Інформатика» - Цап Валентин, студент групи 17-Е-1
З вивчення предмету «Технологія металів та матеріалознавство» - Кацедан Роман, студент групи 16-Е-1
З вивчення предмету «Стандартизація» - Бартованець Руслан, студент групи 16-Тр-1
З вивчення предмету «Основ економічної теорії» - Андибур Ірина, студентка групи 17-Ек-1
З вивчення предмету «Електротехніка» - Стецьків Андрій, студент групи 17-А-1
З вивчення предмету «Основи екології» - Галів Олександр, студент групи 16-Б-1
З вивчення предмету «Охорона праці» - Томчишак Богдан, студент групи 15-Тр-1
З вивчення предмету «Соціологія» - Радович Юлія, студентка групи 17-Зем-1
З вивчення предмету «Фізична культура» - Котляр Дмитро, студент групи 16-Б-2
З вивчення предмету «Захист Вітчизни» - Альберда Роман, студент групи 17-А-1
З вивчення предмету «Безпека життєдіяльності» - Яців Ростислав, студент групи 15-Е-1
З вивчення предмету «Гідравліка» - Кацедан Роман, студент групи 16-Е-1
З вивчення предмету «Термодинаміка і теплотехніка» - Бартованець Руслан, студент групи 16-Тр-1
З вивчення предмету «Географія» - Василів Леся, студентка групи 17-Тр-1
З вивчення предмету «Біологія» - Лозинська Ангеліна, студентка групи 17-Т-1

За традицією навчального закладу, до Дня студента був проведений конкурс «Кращий студент ДКНГ зі спеціальності». Переможцями стали: 

Зі спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» - Процан Максим, студент групи 16-А-1
Зі спеціальності «Буріння свердловин» - Йосипів Віталій, студент групи 15-Б-1
Зі спеціальності «Експлуатації нафтових і газових свердловин» - Склінар Ярослав, студент групи 15-Е-1
Зі спеціальності «Економіка підприємства» - Стрепко Ірина, студентка групи 16-Ек-1
Зі спеціальності «Розвідування нафтових і газових родовищ» - Пилипів Назар, студент групи 15-Р-1
Зі спеціальності  «Обслуговування і ремонт обладнання нафтових і газових промислів» - Мисак Тарас, студент групи 15-М-1
Зі спеціальності «Переробка нафти і газу» - Грущак Наталія, студентка групи 15-Т-1
Зі спеціальності «Електропостачання» - Кульчицький Богдан, студент групи 15-Еп-1
Зі спеціальності «Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин та установок» - Ярина Владислав, студент групи 16-ХКМ-1
Зі спеціальності «Землевпорядкування» - Гайдим Наталія, студентка групи 17-Зем-1
Зі спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» - Яворський Сергій, студент групи 15-АВТ-1
Зі спеціальності «Експлуатації газонафтопроводів і газонафтосховищ» - Мусійовський Віктор, студент групи 15-Тр-1

 Вітаємо переможців!

 З повагою, адміністрація коледжу.