державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Залучаємо студентів до правової активності

З 10 по 14 грудня 2018 року у Дрогобицькому коледжі нафти і газу організовано низку заходів для здобувачів освіти у рамках Всеукраїнського тижня права.

Всеукраїнський тиждень права започатковано відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149 «Про Всеукраїнський тиждень права», і проводиться він щороку в тиждень, що включає 10 грудня – Міжнародний день прав людини. Особливістю цьогорічного Тижня права є  те, що 10 грудня 2018 року виповнилося 70 років із дня ухвалення Загальної декларації прав людини, яка була проголошена резолюцією Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй і є основним міжнародним документом з прав людини.

12 грудня працівниками Дрогобицького міського відділу ДРАЦС було проведено захід для учнів Дрогобицького коледжу нафти і газу до тижня права та у рамках проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" щодо дотримання вимог законодавства з прав людини. Також було обговорено теми булінгу та насильства у сім'ї. У заході взяло участь понад 100 осіб - студентів та викладачів навчального закладу. (Нагадуємо, номер Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги - 0 800 213 103.)

13 грудня, у рамках Тижня права, у коледжі відбулась зустріч представників Дрогобицького міськрайонного управління поліції МВС України в справах неповнолітніх  з працівниками комісій.

Впродовж тижня діяла виставка творчих робіт студентів на правову тематику, відбулась олімпіада з дисципліни «Основи правознавства» серед студентів груп ІІ курсу (11 грудня), підготовлено тематичні стінгазети  студентськими групами ІІ-ІІІ курсу.

14 грудня викладач суспільних дисциплін Кузик Петро Васильович провів науково-практичну конференцію на тему: «70 років Загальної Декларації прав людини та реалізації її положень в Конституції та законодавстві України», за участю студентів І-ІІ курсів та лекцію-бесіду для студентів на тему «Права, свободи та обов’язки людини та громадянина в Україні" (12 грудня). Також, за участю Петра Васильовича, в бібліотеці навчального закладу організовано виставку літератури на правову тематику.

Проведені впродовж 10-14 грудня 2018 року заходи сприятимуть підвищенню рівня правової освіти та обізнаності студентів та викладачів коледжу щодо їхніх прав та шляхів їх захисту, формуванню активної громадянської позиції.

Даними заходами тиждень права не завершений. У грудні 2018 року плануються зустрічі на правову тематику зі студентами, які проживають в гуртожитку та з членами студентської ради коледжу.

 

 

Автори: Інформаційно-комп`ютерний центр

Опубліковано: 19.12.2018, 13:30