Дрогобицький коледж нафти і газу

______________________________________________

DROHOBYCH OIL AND GAS COLLEGE

 

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +380 324 43-89-69
 

У коледжі відзначили День українського добровольця

У середу, 14 березня, в Україні вдруге відзначили День українського добровольця. З нагоди цього свята 13 березня у Дрогобицькому коледжі нафти і газу відбулась зустріч студентів з військовослужбовцями 15-го реактивного артилерійського полку військової частини А1108 (м. Дрогобич).

Студентам розповіли про історичне минуле полку, досягнення особового складу, виконання бойових завдань та військову техніку, яка є на озброєнні.  Під час зустрічі також обговорювалося питання контрактної служби та її умови. 

Варто відзначити, що офіцери та солдати військової частини А1108 беруть активну участь в АТО на східних теренах України, де, ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконують бойові завдання, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність країни.

Викладач дисципліни «Захист Вітчизни», підполковник у відставці Цапура Володимир Антонович, від імені колективу навчального закладу побажав військовим здоров`я  і довголіття, бадьорості духу та високих професійних досягнень у нелегкій праці.

Також, до Дня українського добровольця у Дрогобицькому коледжі нафти і газу проводились заняття з тактичної медицини. Під керівництвом викладача коледжу, бойового медика Савшака Тараса Михайловича, студенти ознайомились з особливостями надання першої домедичної допомоги. 

 

 

Автор: Інформаційно-комп`ютерний центр

Опубліковано: 01 квітня 2019 р., 16:00