державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

До Всесвітнього Дня здоров’я!

25 березня 2019 року у Дрогобицькому коледжі нафти і газу відбувся тематично-виховний захід на тему «Несерйозно – про серйозне» (проблеми паління, алкоголізму, наркоманії в контексті хімії, біології, християнської етики), у якому взяли участь студенти спеціальності «Хімічні технології та інженерія». Під керівництвом викладача Низової Галини Дмитрівни студенти обговорили питання пагубного впливу на здоров’я людини куріння, алкоголізму та вживання наркотичних засобів. Учасники заходу переглянули документальний фільм «Правда  про  алкоголь» та прийняли участь в анонімному тестуванні «Чи схильні ви до наркотиків?».

В рамках виховного заходу пройшов конкурс кращих тематичних стінгазет, серед яких були відзначені дві роботи: «Зроби правильний вибір» – виконавець Галина Мицан, студентка  групи 17-Тр-1 та «Шкідливі звички» – виконавець Андрій Цуняк, студент групи 16-Б-2.

Із заключним словом до студентів виступила Галина Дмитрівна: "Я звертаюсь до Вас, молодих людей,  не забувати, що здоров’я – найцінніший скарб людини, справжня радість життя, яка не сумісна з тютюном, наркотиками і спиртними напоями. Будьте  здоровими, життєрадісними і щасливими!".

 

 

Автор: викладач Низова Г.Д. 

Опубліковано: 10 квітня 2019 р., 16:30