державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

У Дрогобицькому коледжі нафти і газу відзначили День геолога

5 квітня, з нагоди професійного свята - Дня геолога, у Дрогобицькому коледжі нафти і газу відбувся семінар під керівництвом Головного геолога Філії ГПУ «Львівгазвидобування» ПАТ «Укргазвидобування» Залокоцького О. Б. та прес-секретаря управління Хитрової С.В., в якому прийняли участь студенти спеціальностей «Нафтогазова інженерія та технології» і «Науки про Землю».

Студенти та викладачі коледжу отримали цікаву інформацію про ГПУ  «Львівгазвидобування», яке активізує розвідку родовищ в Західній Україні та забезпечує видобуток більше 700 млн.м3 природного газу, що становить 3% видобутку газу. Також ГПУ «Львівгазвидобування» активно працює над реалізацією Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, якою передбачено перехід на повне забезпечення споживачів України власним газом.

Під час семінару було проведено бліц-турнір, на якому студенти групи 15-Р-1 Пилипів Н., Гуцуляк М., Маланяк С. та студент групи 15-Е-1 Склінар Я. показали високий рівень теоретичної підготовки з геології, видобутку нафти і газу та були нагороджені пам`ятними призами.

 

 

Автор: Рубаха Л.Б.

Опубліковано: 18 квітня 2019 р., 13:45