Дрогобицький коледж нафти і газу

______________________________________________

DROHOBYCH OIL AND GAS COLLEGE

 

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +380 324 43-89-69
 

Співпраця коледжу з американськими компаніями Plant Leadership Systems та Simtronics

16-18 квітня 2019 року представники Дрогобицького коледжу нафти і газу, в особі директора Баб’яка Мирона Михайловича та керівника інформаційно-комп’ютерного центру Хомоша Юрія Степановича, стали учасниками семінару, який проводився американською компанією PLANT LEADERSHIP SYSTEMS, LLC у м. Відень (Австрія). На семінар були запрошені керівники, менеджери та інженери, обов`язками яких є підтримка, або експлуатація нафтопереробного заводу. Дрогобицький коледж нафти і газу отримав запрошення на цей захід, як один із небагатьох навчальних закладів України, який здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійною програмою «Переробка нафти і газу» спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія».

Для учасників семінару був представлений програмний тренажер компанії SIMTRONICS DSS-100 Dynamic Simulator, який успішно застосовується провідними світовими нафтопереробними компаніями для навчання персоналу. Присутнім продемонстрували усі переваги даного тренажеру та особливості його застосування у навчальних цілях. Учасники семінару практикувалися у ліквідації несправностей у виробничому процесі нафто- та газопереробних підприємств, виходячи зі сценаріїв, запропонованих симулятором Simtronics DSS-100.

Як результат участі у семінарі, Дрогобицький коледж нафти і газу отримав для використання у навчальному процесі один пакет програмного забезпечення DSS-100 Dynamic Simulator. Даний програмний засіб буде впроваджений у навчальний процес для підготовки, перепідготовки та підвищенні кваліфікації фахівців за освітньо-професійною програмою «Переробка нафти і газу» спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія».

Дякуємо нашим новим партнерам, головному консультанту і генеральному директору PLANT LEADERSHIP SYSTEMS, LLC – Крісу Данненмаєру, представнику компанії в Україні – Крістіні Варчук та керуючому директору компанії SIMTRONICS – Тіму Юджу.

 

Інформаційно-комп'ютерний центр

Опубліковано: 23 травня 2019 р., 16:50