Дрогобицький коледж нафти і газу

______________________________________________

DROHOBYCH OIL AND GAS COLLEGE

 

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +380 324 43-89-69
 

Навчальний заклад відвідали представники компанії «Weatherford Ukraine»

28 травня у Дрогобицькому коледжі нафти і газу відбулась цікава зустріч викладачів та студентів з представниками всесвітньовідомої компанії WeatherfordUkraine, а саме: з директором компанії - Наталею Рудевич (Natalya Rudevych) та HR-менеджерем - Оксаною Бурдун (Oxana Burdun).

Компанія «Weatherford Ukraine»  (https://uk.wikipedia.org/wiki/Weatherford) є однією з найбільших сервісних компаній, що надає інноваційні рішення, технології та послуги нафтогазовій промисловості. Всесвітня мережа представництв «Weatherford Ukraine»  включає понад 60 000 співробітників, 730 сервісних баз, 87 виробництв та 16 технологічних та навчальних центрів більше ніж у 108 країнах. 

Під час зустрічі студенти цікавились умовами проходження практики та обговорювали перспективи працевлаштування після завершення навчання у коледжі. Оксана Бурдун, HR-менеджер компанії, розповіла про якості та компетентності, якими повинен володіти претендент для того, щоб працювати у компанії «Weatherford Ukraine».

Основний меседж, який отримали студенти – «Успішна реалізація самого себе, як спеціаліста, неможлива без володіння іноземною мовою!». Знання мови, а також своєї спеціальності, дає можливість бути працевлаштованим не тільки в українських, але й у світових нафтових компаніях.

Студенти ознайомились із сервісними послугами компанії, представленими в інформаційних матеріалах (ловильні операції, продуктові лінії компанії, операції з геофізичних досліджень свердловин, сервісу бурильного обладнання та інструментів), що є яскравим прикладом сучасної командної роботи, орієнтованої на споживача-клієнта компанії WeatherfordUkraine.

  

Автор: Андибур А.П.

Опубліковано: 11 червня 2019 р., 16:00