Дрогобицький коледж нафти і газу

______________________________________________

DROHOBYCH OIL AND GAS COLLEGE

 

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +380 324 43-89-69
 

Дрогобицький коледж нафти і газу – учасник VI Львівської міжнародної нафтогазової конференції Ньюфолк НКЦ!

30-31 травня делегація Дрогобицького коледжу нафти і газу у складі директора коледжу Баб`яка М.М., завідувача бурового відділення Андибура А.П. та викладачів коледжу: Шимко М.Ю., Рубахи Л.Б., Савчин М.В., Савчин Я.М., Савчин В.В. прийняли участь у VI Львівській міжнародній нафтогазовій конференції Ньюфолк НКЦ «Колтюбинг. ГРП. Бурові сервіси. Геофізика».

Конференція об’єднала представників таких компаній: Weatherford, NOV Fidmash, Горизонти, DTEK, GEOALLIANCE, Укрнафтогазсервіс, БТФ-Колтюбінг, АТ «Укргазвидобування», «БРЕНД-ВІК ЛТД», ТОВ «Регіон», ТОВ «БелНИПИнефть», БК «Укрбурсервіс», ТОВ «НьютекЮкрейн», ТОВ «Сервіс Ойл», ТОВ «НТП «Бурова техніка», Асоціація газовидобувних компаній України та інші.

Близько 200 учасників конференції із 60 компаній обговорювали нові технології буріння, досвід застосування сучасних важких верстатів українськими сервісними компаніями  та скероване буріння, сучасні технології при бурінні і кріпленні свердловин, буріння глибоких свердловин, вібраційні системи для зменшення аварійності при бурінні горизонтальних ділянок свердловин, аспекти промислового застосування сучасних методів інтенсифікації у Західній та Східній Україні у кооперації компаній Укргазовидобування і Schlumberger та інші. Доповіді спікерів на конференції відображали стан та перспективи розвитку нафтогазової галузі України.

Директор компанії Weatherford - Наталя Рудевич та HR-менеджер - Оксана Бурдун провели цікавий воркшоп про сучасні ідеології та методики управління виробничими процесами.

Учасники конференції - представники компаній нафтогазового сектора Білорусії, Польщі, Німеччини, США, Канади та Китаю,зацікавились  співпрацею з українськими компаніями та інвестиціями у нафтогазовидобувний та сервісний ринок України.

Черговою приємністю для представників коледжу стала зустріч на конференції із випускниками нашого навчального закладу, які, працюючи в нафтогазових компаніях, є безпосередніми учасниками формування енергетичної незалежності України.  

 

 

Автор: Андибур А.П.

Опубліковано: 12 червня 2019 р., 13:45