Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drohobych Professional College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

IV Київська конференція «Буріння. Інтенсифікація. Екологія та охорона праці»

Традиційно Дрогобицький коледж нафти і газу є учасником конференцій, які проводить НКЦ «Ньюфолк». Цього разу, делегація в складі директора коледжу Баб`яка М.М., Шимко М.Ю та завідувача відділення Андибура А.П. прийняли участь у IV Київській конференції «Буріння. Інтенсифікація. Екологія та охорона праці», яка відбувалась 5 листопада 2019 року у м. Києві. 

Як уже звично, конференція розпочалась із вітального слова освітян. Керівники закладів подякували за можливість брати учать в таких заходах і закликати до підтримки закладів освіти галузевими компаніями. 

Захід зібрав понад 300 учасників: головних експертів галузі, керівників та провідних фахівців найбільших сервісних і видобувних компаній Канади, США, Польщі, Чехії, Румунії, Білорусі та України.

Спеціалісти обговорили майбутнє нафтовидобувної галузі в Україні, можливості збільшення обсягів видобутку газу на родовищах за допомогою інноваційних технологій.

Іван Гафич, директор з розвідки та перспективного розвитку ДТЕК Нафтогаз, поділився успішним досвідом впровадження технологічних рішень у освоєнні глибоких горизонтів та видобутку нетрадиційного газу.

Заступник голови правління Товариства Укргазвидобування Олександр Романюк повідомив, що для збільшення власної ресурсної бази Укргазвидобування працюватиме з іноземними інвесторами за декількома напрямками. 

«….УГВ планує залучати відомі світові компанії для розробки важковидобувних запасів, низки виснажених західноукраїнських родовищ і родовищ нетрадиційного газу, з яких має намір отримати блакитне паливо вже за 5–10 років після початку партнерства з інвесторами».

Маврікій Калугін, Заступник Голови Правління, Виконавчий віце-президент із видобутку і переробки «Укрнафти», поділився історіями успіху і секретами того, як за обмежених інвестицій компанія нарощує видобуток нафти і газу. Маврікій розповів про оптимізацію роботи свердловин, переведення їх у механізований видобуток, виведення свердловин з бездіяльності на старих родовищах, операції потужного гідравлічного розриву пласта, операції з інтенсифікації видобутку та капітального ремонту свердловин.

Також учасниками конференції було ДП «НЬЮТЕК ЮКРЕЙН», яке оголошує про впровадження нових послуг – поставка, оренда та сервісні послуги з обладнанням для внутрішньосвердловинних робіт через ГНКТ за допомогою колтюбінгових установок (Well Intervention).

При участі іноземних партнерів з Reservoir Group (Нідерланди), на IV Київській конференції по сучасним методам буріння і збільшення видобутку нафти і газу, була проведена презентація нових можливостей для найкращого вирішення складних технологічних питань пов’язаних з використанням обладнання та інструменту, які входять до складу компоновки ГНКТ, а саме: ловильних робіт, фрезерування, різання обсадних колон, очищення вибою від металу, перфорація абразивним піскоструминним інструментом та багато інших.

Представник групи компанії «ГЕО АЛЬЯНС», Олександр Штепуляк, провідний інженер-технолог групи стверджує: «У ході конференції було обговорено ряд важливих питань. Зокрема, це: оцінка насиченості в ущільнених та тріщинуватих колекторах, можливості використання технологій колтюбінгової установки. Запропоновано великий асортимент обладнання для ГНКТ, а також можливість виготовлення ловильного обладнання за спецзамовленням, інноваційні рішення по інтегрованим системам оптимізації процесу буріння, сучасні технології та обладнання для будівництва, капітального ремонту та інтенсифікації свердловин тощо. Також важливою новиною стала інформація про завезення снабінгової установки великою вантажопідйомністю на територію України».

Вже не є несподіванкою бачити наших випускників на таких зустрічах, які працюють в провідних компаніях, Польовий Андрій (Д.ТЕК), Кучер Андрій (ТОВ «Бурова техніка»), Віктор Гадяк (Denimex), Володимир Калинович (ГК «Карат»), Михайло Шеремета (Шебелинське ВБР), Іван Сушинський (Укрбургаз), Володимир Цьомко (Укргазвидобування) та інші.

Конференції такого формату являються продуктивним майданчиком для обговорення складних виробничих питань, отримання цінної інформації та наведення нових контактів та нових знайомств.

Велика подяка колективу НКЦ «Ньюфолк», а особливо генеральному директору Закревському Андрію, за їх важку і водночас важливу роботу.

 

 

Автор: Андибур А.П.

Опубліковано: 14 листопада 2019 р., 09:10