Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drohobych Professional College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Відкриття сучасної навчальної лабораторії

 

12 грудня 2019 р. у Дрогобицькому коледжі нафти і газу відбулося урочисте відкриття нової сучасної навчальної лабораторії моделювання технологічних процесів в нафтогазовій інженерії, імені мецената коледжу та випускника гр. 84-Е-2 Руслана Пивовара.

Гостями урочистого заходу стали представники департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації - в.о. директора Гайдук Ігор Григорович та провідний спеціаліст департаменту Шевченко Дар'я Олександрівна,  депутати Львівської обласної ради - Задорожний Михайло Леонович та Чебаненко Олександр Іванович, представник виробництва, випускник та меценат навчального закладу - Калинович Володимир Миколайович, представники духовенства - отець Олег Кекош та капелан коледжу отець Андрій, директор Дрогобицького регіонального радіомовлення «Франкова земля» - Фиштик Йосип Іванович. 

Директор коледжу Баб’як Мирон Михайлович зазначив, що дана лабораторія створена для підтримки інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління у навчальному закладі та висловив подяку усім, хто був причетним до реалізації даного проекту. Представляли потенційні можливості лабораторії викладачі коледжу Хомош Юрій Степанович, Шимко Марія Юріївна та Шаповаловська Людмила Олександрівна. Як зазначили доповідачі, функціонування нової комп’ютерної лабораторії дозволить розширити доступ до комп’ютерного обладнання для студентів та викладачів профільних дисциплін, зокрема за спеціальностями нафтогазовидобувного та переробного комплексу, та дасть можливість застосовувати у навчальному процесі новітні освітні технології і урізноманітнить навчально-методичну базу коледжу. У створеній лабораторії інстальовані наявні унікальні програмні тренажери, які застосовуватимуться у навчальному процесі за профільними дисциплінами, що позитивно вплине на формування та розвиток ключових компетентностей майбутніх фахівців нафтогазового комплексу України.

З нагоди відкриття, за сумлінну і плідну працю, нагороджено подяками департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації працівників коледжу: головного бухгалтера – Гуран Лесю Данилівну, викладача спецдисциплін, голову профкому – Шимко Марію Юріївну та куратора проекту, голову циклової комісії економіки підприємства та інформаційних технологій – Хомоша Юрія Степановича.

 

http://www.radiofz.com.ua/?p=6268  

 

Інформаційно-комп'ютерний центр

Опубліковано: 13 грудня 2019 р., 15:20