державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Електронний вступ

4 липня стартувала попередня реєстрація вступників для подачі заяв в електронній формі, подача самих заяв в електронній формі розпочнеться 11 липня.

Інтернет-сайт дистанційної подачі заяв, де відкрито реєстрацію вступників до ВНЗ, працюватиме за адресою http://ez.osvitavsim.org.ua.

Заяви, подані до вищих навчальних закладів в електронній формі, є рівноцінними паперовим заявам поданим під час особистого відвідування вищого навчального закладу.

Традиційний прийом документів від вступників розпочнеться на тиждень пізніше - 11 липня.

Як відомо, у 2014 році абітурієнти матимуть можливість подати заяву про вступ до вищого навчального закладу у паперовій або в електронній формі не більше ніж у п'ять вищих навчальних закладів України та не більше ніж на три напрями (спеціальності) у кожному з них.

Електронну заяву про вступ до вищого навчального закладу можуть подати вступники, які беруть участь у конкурсному відборі на основі атестата про повну загальну середню освіту, сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання, виданого у 2014 році, або сертифікатів чи їх дублікатів за 2013, 2012, 2011, 2010, 2009 або 2008 роки з конкурсних предметів, визначених правилами прийому ВНЗ.

Під час реєстрації на сайті Електронного вступу абітурієнт має зазначити такі дані: адресу електронної пошти; серію та номер документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ; номер, пін-коду і рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти).

Усі подані вступником дані перевірятимуться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Як відомо, Український центр оцінювання якості освіти визначив та оголосив результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів.

Джерело: http://osvita.ua/vnz/consultations/42007/