Дрогобицький коледж нафти і газу

______________________________________________

DROHOBYCH OIL AND GAS COLLEGE

 

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +380 324 43-89-69
 

Запрошуємо на семінар

25 січня 2017 року у Державному вищому навчальному закладі "Дрогобицький коледж нафти і газу" відбудеться семінар «Роль Ініціативи Прозорості Видобувних Галузей у реформуванні енергетичної галузі України. Прозорість, як інструмент подолання корупції в галузі та створення нових можливостей розвитку місцевих громад».

Захід проводиться  Асоціацією «ЕнергоТранспарентність» за підтримки Національного секретаріату Ініціативи Прозорості у Видобувних Галузях в Україні та Агенції США з міжнародного розвитку (USAID), в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження» у частині надання допомоги в реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні» за підтримки

Семінар організований з метою детального представлення студентам та викладачам "Дрогобицького коледжу нафти і газу" інформаційних можливостей «Ініціативи Прозорості у Видобувній Галузі», короткого висвітлення результатів Звіту ІПВГ за 2015, 2016 рр. та обговорення механізмів залучення інформаційних технологій у боротьбу з корупцією та тіньовими схемами у видобувній галузі.

Захід проходитиме 25 січня 2017 року, о 13.20, за адресою: м. Дрогобич, вул. Грушевського, 57.

До участі у семінарі запрошуються студенти та викладачі  "Дрогобицького коледжу нафти і газу", представники ЗМІ та громадські організації.

 

Про «Ініціативу Прозорості Видобувних Галузях»

Перший український звіт з ІПВГ був представлений громадськості 7 грудня 2015 року в Києві, до кінця березня ц.р. буде оприлюднений ІІ-й Звіт ІПВГ (за 2016 р.), який крім видобутку нафти і газу, охоплюватиме видобуток в Україні вугілля, марганцевих та титанових руд.

Завдяки Звіту ІПВГ, громадяни України, експерти, науковці та інші зацікавлені сторони  отримали доступ до інформації, що протягом 25 років приховувалась від суспільства. А саме: хто і скільки в Україні заробляє на видобутку нафти і газу, які податки сплачуються компаніями за отримання спеціальних дозволів та користування надрами. Звіт дає можливість дізнатись про основні родовища вуглеводнів України, власників ліцензій, обсяги видобутку, платежі компаній до бюджетів всіх рівнів. Звіт ІПВГ формувався незалежним недержавним Адміністратором (Компанія «Ernst & Yang»). «Ініціатива Прозорості Видобувних Галузях»є міжнародним антикорупційним стандартом забезпечення прозорості у видобувних галузях, який запроваджують більше 50 країн світу, зокрема США, Канада, Норвегія, Німеччина та Казахстан. Україна приєдналась до ІПВГ у 2013 р.

Наміри України у боротьбі із зловживаннями у видобувній галузі через імплементацію стандарту ІПВГ, отримали широку підтримку стратегічних партнерів України, стали позитивним сигналом для інвесторів та світової спільноти. Імплементація ІПВГ наразі закріплена в Коаліційній угоді, планах дій з реалізації Партнерства "Відкритий уряд", домовленостях щодо отримання макрофінансової допомоги від МВФ, ЄС і Світового банку.