державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

«Сокіл» («Джура»)

З метою національно-патріотичного виховання студентської молоді, у 2018-2019 навчальному році в Дрогобицькому коледжі нафти і газу заплановано проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

«Сокіл» («Джура») - всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра, яка є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання молоді, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Організація гри в навчальних закладах спирається на учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче, і являє собою добровільне об'єднання дітей для виконання завдань гри. Гра проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України

Наказом директора Дрогобицького коледжу нафти і газу №433  від  23.11.2018 у навчальному закладі затверджено план проведення гри, сформовано штаб з проведення І етапу гри, заплановано створення у групах І курсу структури та органи гри, органи студентського козацького самоврядування, рої студентів груп  І курсу.   

 

 

Інформаційно-комп'ютерний центр.

Опубліковано: 06.12.2018, 11:00