державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Комісія загально-технічних та комп'ютерних дисциплін

 

Баранчук Надія Тадеївна – голова циклової комісії.

Спеціаліст вищої категорії.

Дата народження 8 листопада 1963 р.

Освіта:  Івано-Франківський інститут нафти і газу.

Спеціальність: Гірничий інженер.

Працює з 1987 р.

Викладає: Креслення; Інженера графіка; Нарисна геометрія та інженерна графіка.

  

Книжатко Олександр Мечиславович

Спеціаліст вищої категорії.

Дата народження 2 червня 1943 р.

Освіта: Львівський політехнічний інститут.

Спеціальність: Інженер-механік.

Працює з 1971 р.

Викладає: Креслення; Інженера графіка; Технічна механіка.

  

Мельничин Тарас Іванович 

Спеціаліст б/к.

Дата народження 30 травня 1973 р.

Освіта: Дрогобицький педагогічний  інститут.

Спеціальність: Вчитель праці і фізики.

Працює з 2008 р.

Викладає: Креслення; Інженера графіка; Нарисна геометрія та інженерна графіка; Фізика.

 

Цапів Оксана Степанівна 

Спеціаліст вищої категорії.

Дата народження 4 грудня 1965 р.

Освіта: Дрогобицький педагогічний  інститут.

Спеціальність: Вчитель загально-технічних дисциплін і праці.

Працює з 1984 р.

Викладає: Матеріалознавство; Технологія конструкційних матеріалів.

  

Гончаківський Ігор Несторович

Спеціаліст вищої категорії.

Дата народження 28 серпня 1952р.

Освіта: Дрогобицький педагогічний  інститут.

Спеціальність: Вчитель загально-технічних дисциплін і фізики.

Працює з 1995 р.

Викладає: Технічна механіка.

  

Малик Леся Богданівна

Спеціаліст б/к.

Дата народження 26 червня 1977 р.

Освіта: Дрогобицький педагогічний  інститут. ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Спеціальність: Вчитель праці, креслення, БЖД, основ інформатики; Педагогіка вищої школи.

Працює з 2005 р.

Викладає: Інженера графіка.

 

Тиха Ірина Іванівна

Спеціаліст вищої категорії.

Дата народження – 03 вересня 1947 р.

Освіта: Дрогобицький педагогічний інститут ім. І.Франка

Викладає: Загальний курс користування ПЕОМ; Комп'ютерна техніка та програмування; Основи інформатики.

ауд. 24, 26, 312

 

Дорожівська Леся Степанівна

Спеціаліст вищої категорії.

Дата народження – 03 жовтня 1965 р.

Освіта: Львівський політехнічний інститут.

Спеціальність: Прикладна математика.

Викладає: Обчислювальна техніка та програмування; Основи обчислювальної техніки та програмування.

ауд. 28

 

Шемеляк Оксана Романівна

Спеціаліст вищої категорії.

Дата народження – 25 липня 1971 р.

Освіта: Івано-Франківський інститут нафти та газу.

Спеціальність: Автоматизація та управління в технічних системах.

Викладає: Комп'ютерна графіка; Обчислювальна техніка та програмування; Основи інформатики; Основи комп'ютерної техніки.

ауд. 35, 26

 

Андибур Богданна Іванівна

Спеціаліст вищої категорії.

Дата народження –15 лютого 1959 р.

Освіта: Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І.Франка.

Спеціальність: Математика, Інформатика.

Викладає: Загальний курс користування ПЕОМ; Інформатика і комп'ютерна техніка; Обчислювальна техніка та програмування; Основи інформатики.

ауд. 312

 

Кузьмин Ірина Євгенівна

Дата народження – 15 березня 1987 р.

Освіта: Дрогобицький державний педагогічний університет.

Спеціальність: Математика, Інформатика.

Викладає: Вища математика; Обчислювальна техніка та програмування.

ауд. 24, 26, 211

 

Роман Любомир Петрович