державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

ПАТ «Львівобленерго»

Шукаєте роботу? Приєднуйтесь до команди енергетиків!

Чи знаєте Ви, що аби світло було в домівках мешканців Львівщини в Товаристві працюють понад 4,5 тисячі енергетиків? А чи знаєте Ви що робота в енергетиці є однією з найбільш престижних і стабільних? Зараз ми шукаємо талановиту молодь, яка готова спробувати свої сили в цій галузі.  Тож не пропустіть свій шанс!

 На роботу — лише через конкурс. Ми встановили єдиний порядок  підбору кандидатів на конкурсній основі,   а саме: сучасний підхід оцінки кандидатів на працевлаштування та їх подальшу адаптацію в Товаристві.

Активна співпраця з навчальними закладами. Ми уклали 23 угоди з професійно-технічними закладами з метою підвищення  якості підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів. Як майбутні фахівці, Ви маєте можливість побувати на професіографічних екскурсіях на виробництві з метою ознайомлення з обладнанням, умовами праці та специфікою професії електромонтера (ОВБ, розподільчих мереж, кабельника, ПЛЕП, електрослюсаря, експлуатації лічильників). У навчальних закладах ми постійно проводимо показ професійних тематичних фільмів, знятих навчально-інформаційним центром. Ви зможете відвідати наш Музей історії електрифікації Львівщини, де зібрані унікальні раритетні експонати.

Ви зможете підвищувати свій професійний рівень. Щорічно більше 1500 працівників проходять курси підвищення кваліфікації в нашому Навчально-інформаційному центрі, який має три відділення – у Львові, Дрогобичі та Бродах.

Для працівників, які здобувають першу вищу освіту, наше Товариство проводить часткову оплату за навчання.

А з метою ефективної підготовки кадрового резерву на  ключові посади Товариства проводяться «Школа Лідера»,  «Школа Майстра» «Школа диспетчера» «Школа Маркетингу», навчання кадрового резерву на керівні посади РЕМ та запроваджена програма наставництва. Зокрема, з 2003 року відбулось 7 випусків  Школи Лідера, навчання в яких пройшов 131 працівник, 72 із них досягли кар’єрного росту.

Соціальні гарантії. Робота у ПАТ «Львівобленерго» — це офіційне працевлаштування, зарплата вище середньої у Львівській області, оплата праці двічі на місяць, п’ятиденний робочий тиждень, оплачувані відпустка та лікарняні.  А ще в Товаристві діють такі мотиваційні Положення, як виплата винагороди за вислугу років, 13-а зарплата, виплата матеріальної допомоги на оздоровлення та інші.

Ви активні — тоді Вам до нас! Ми створюємо для молодих працівників можливість як особистісного так і кар’єрного зростання, займатись спортом, брати участь у різноманітних спортивних змаганнях, які організовує профспілковий комітет. Наші працівники мають можливість займатися у тренажерному залі безкоштовно. З 2010 року у Товаристві діє Рада молодих енергетиків, яка реалізовує різноманітні соціальні ініціативи:  благодійні  та природоохоронні акції, спортивні змагання, спільні поїздки та екскурсії.

Які вимоги до майбутнього працівника ПАТ «Львівобленерго»? Насамперед — бажання працювати  і професійно реалізовувати себе. Дивіться актуальні вакансії на веб-сайті Товариства: http://www.loe.lviv.ua/ua/vakansiji

Будьте першими в курсі усіх цікавих подій. Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook: http://www.facebook.com/lvivoblenergo/

Контактні телефони: (032) 239-24-50; 239-20-39; 239-20-99